Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ідентифікація параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором без навантаження в складі автоматизованого комплексу

ідентифікація параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором без навантаження в складі автоматизованого комплексу

Назва:
ідентифікація параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором без навантаження в складі автоматизованого комплексу
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,14 KB
Завантажень:
258
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Диссертационная работа называется методы и алгоритмы решения стоха
с-тических задач ОРМ. Эта работа продолжает исследование свойств непрер
ывных задач оптимального разбиения, начало которому было положено в раб
отах Киселевой Е.М. и ее учеников, а также в ра


Міністерство освіти і науки України
Національна гірнича академія України
Желдак Тімур Анатолійович
УДК 621.341.004.13:621.313.004.67
ідентифікація параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором без навантаження в складі автоматизованого комплексу
05.09.03 – Електротехнічні комплекси і системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Дніпропетровськ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній гірничій академії України Міністерства освіти і науки України на кафедрі електропривода.
Науковий керівник:
Доктор технічних наук, доцент БЕШТА Олександр Степанович, Національна гірнича академія України, завідувач кафедри електропривода, професор
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Коцегуб Павло Харитонович, Донецький державний технічний, завідувач кафедри електропривода та автоматизації промислових установок, професор.
кандидат технічних наук Дерець Олександр Леонідович, Дніпродзержинський державний технічний університет, доцент кафедри електрообладнання.
Провідна установа:
Вінницький державний технічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра електротехнічних систем електроспоживання та енергозбереження, м. Вінниця.
Захист відбудеться 19 квітня 2002 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 08.080.07 по захисту дисертацій при Національній гірничій академії України (49027 м. Дніпропетровськ-27, пр. Карла Маркса, 19, тел. 47-24-11).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національної гірничої академії України (49027 м. Дніпропетровськ, пр. Карла Маркса, 19)
Автореферат розісланий 18 березня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
канд. техн. наук, доцент В. Т. Заїка


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі розвитку вітчизняної та світової науки і техніки усе більша увага приділяється підвищенню якості та економічної ефективності виробництва, які неможливо уявити без використання економних та надійних технологій, автоматизації та комп'ютеризації виробничих процесів. Основною складовою більшості виробничого устаткування є електричний привод, надійність якого має суттєвий вплив на техніко-економічні показники виробництва.
Для надійної та тривалої роботи двигуна необхідно чітко знати велику кількість його технічних параметрів, які складають паспорт виробу, а також характеризують різні режими його роботи. До таких параметрів відносяться як енергетичні дані електродвигуна – втрати в окремих його частинах, коефіцієнт корисної дії, номінальний момент на валу, так і конструктивні, що в більшості своїй і визначають енергетику машини. Ідентифікація параметрів асинхронних двигунів (АД) потребує проведення в тому чи іншому обсязі їх випробувань згідно діючих технічних умов (ТУ) та Державних стандартів України (ДСТУ).
Водночас ідентифікація поточних параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором пов'язана із низкою складнощів, що обумовлюються широким спектром досліджень та необхідністю використання великої кількості складного та коштовного обладнання. При аналізі існуючих пристроїв для ідентифікації параметрів короткозамкнених АД було виявлено, що вони, як правило, передбачають у тій або іншій формі навантаження двигуна, що випробовується. Це також призводить до великих витрат на устаткування й електроенергію.
У звязку з викладеним виникає проблемна ситуація, коли виготовлені двигуни проходять приймально-здавальні випробуваня в повному обсязі не усі, а вибірково (1-2 із партії), а машини після капітального ремонту (таких зараз більшість - 70-90% парку АД, що експлуатуються) перевіряються тільки в режимі холостого ходу, і їхні параметри залишаються невизначеними.
Сучасні методи ідентифікації параметрів електричних машин без навантаження можуть бути розвинуті за рахунок використання джерела живлення з синусоїдальною амплітудно-керованою напругою, використання ітераційних методів розрахунку параметрів, а також за рахунок зменшення кількості вимірів та зменшення похибки методів досліджень.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ідентифікація параметрів асинхронних двигунів з короткозамкненим ротором без навантаження в складі автоматизованого комплексу

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок