Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Стінові карбонатні матеріали на комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в’яжучому

Стінові карбонатні матеріали на комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в’яжучому

Назва:
Стінові карбонатні матеріали на комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в’яжучому
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,87 KB
Завантажень:
23
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ПРИРОДООХОРОННОГО
ТА КУРОРТНОГО БУДІВНИЦТВА
Лук’янченко Михайло Панасович
УДК666.9.022.3
Стінові карбонатні матеріали на комплексному
механоактивованому силікат-натрієвому в’яжучому
05.23.05 – Будівельні матеріали та вироби
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Сімферополь – 2005Дисертація є рукописом.
Роботу виконано на кафедрі технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (НАПКБ) Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор Федоркін Сергій Іванович, Національна академія природоохоронного та курортного будівництва, завідувач кафедри технології будівельних конструкцій і будівельних матеріалів.
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Савін Лев Сергійович, Придніпровська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри екології;
кандидат технічних наук, професор Барабаш Іван Васильович, Одеська державна академія будівництва та архітектури, професор кафедри будівельних матеріалів.
Провідна установа: | Національний університет водного господарства та природокористування, кафедра технології будівельних виробів та матеріалознавства, Міністерство освіти і науки України, м. Рівне.
Захист дисертації відбудеться 17 травня об 1100 на засіданні спеціалізованої вченої ради К .079.01 Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус, зала засідань).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії природоохоронного та курортного будівництва (Україна, 95006, м. Сімферополь, вул. Павленка, 5, 2 навчальний корпус).
Автореферат розісланий 14 квітня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент |
О.А. Рубель


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи. Вичерпання запасів якісної природної сировини стримує зростання виробництва будівельних матеріалів. У таких умовах підвищується роль нових технологій виготовлення будівельних матеріалів на основі вторинної сировини – побіжних продуктів гірничодобувних, хімічних і інших виробництв. Як правило, вторинна сировина не має необхідних властивостей, що дозволяють їхнє ефективне використання в будівельній індустрії. Одним з перспективних напрямків поліпшення якості сировинних компонентів у виробництві будівельних матеріалів є їхня механічна активація шляхом високошвидкісного подрібнення. Зміна технологічних властивостей сировини при цьому пов’язана з ростом енергії кристалічних ґрат часток, утворенням дефектів структури й інших процесів, викликаних механічною активацією. Ефективне використання процесу механохімічної активації в технологіях виробництва будівельних матеріалів, з одного боку, вимагає вивчення складного механізму механоактивації матеріалів при високошвидкісному навантаженні, а з іншого боку, створення оптимальних умов реалізації цього механізму при формуванні структури будівельних матеріалів. Тому сьогодні особливу актуальність набуває здійснення нових наукових розробок, спрямованих на створення будівельних матеріалів і ресурсозберігаючих технологій їхнього виробництва з механоактивацією вторинної сировини високошвидкісними подрібнювачами, що допоможуть вирішити важливі прикладні задачі використання вторинної сировини в будівельній індустрії.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дослідження виконані в Національній академії природоохоронного та курортного будівництва у рамках пріоритетного напрямку розвитку науки і техніки в Україні “Створення нових ефективних будівельних матеріалів, виробів і конструкцій на основі речовин органічного і неорганічного походження” по темам: “Науково-методичні основи розробки мало енергетичних екологічно чистих технологій виробництва будівельних матеріалів” (номер державної реєстрації 0198U005858) і “Фізико-хімічні і технологічні основи одержання високонаповнених портландит-силікат-кальцієвих в’яжучих конденсаційного твердіння і матеріалів на їхній основі” (номер державної реєстрації 0104U003265).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Стінові карбонатні матеріали на комплексному механоактивованому силікат-натрієвому в’яжучому

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок