Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ У ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ У ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

Назва:
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ У ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,23 KB
Завантажень:
362
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
БОГАЧ АРКАДІЙ ГРИГОРОВИЧ
УДК 657.22.05 (477)
УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ
ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ У ПРОМИСЛОВОМУ
ВИРОБНИЦТВІ
Спеціальнісь 08.06.04 – бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана на кафедрі обліку і контролінгу в промисловості Тернопільського державного економічного університету Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Пушкар Михайло Семенович,
Тернопільський державний економічний
університет, завідувач кафедри обліку і
контролінгу в промисловості
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Валуєв Борис Іванович
Одеський державний економічний університет,
завідувач кафедри обліку і аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Бачинський Василь Іванович,
Львівська комерційна академія,
завідувач кафедри бухгалтерського обліку
Провідна установа: Волинський державний університет
ім. Лесі Українки Міністерства освіти
і науки України, кафедра обліку і аудиту,
м. Луцьк
Захист відбудеться “14” вересня 2006 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11, корпус 11, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного економічного університету за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул. Львівська, 6.
Автореферат розісланий “12” серпня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук, доцент З. В. Задорожний
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Позитивний ефект трансформаційних процесів у ринковій економіці України неможливий без застосування високоефективних методів управління господарською діяльністю підприємств.
Традиційні управлінські концепції потребують новаторського перегляду та удосконалення. Необхідність активного впливу на формування інструментарію сучасного управління зумовила розвиток нового науково-практичного напрямку – логістики.
У світовій, європейській, а також вітчизняній науці, поняття логістики розглядають як метод організації та управління матеріальними, інформаційними й фінансовими потоками у сферах постачання, виробництва й обігу з метою досягнення максимальної ефективності всього економічного циклу на мікро-, мезо- і макрорівнях.
Зарубіжний досвід засвідчує, що логістиці належить стратегічно важлива роль у сучасному бізнесі, а тому одним з основних завдань, що постає перед науковими працівниками, менеджерами та економістами, є розробка і впровадження в практику методики управлінського обліку та аналізу операцій з формування інформації щодо витрат, спричинених діяльністю внутрішніх логістичних систем підприємств та їх структурних одиниць.
Методи логістики об’єднують організацію й управління різними аспектами економічної діяльності та її окремими складовими, що зумовлює виникнення різних дефініцій, в яких їх автори акцентують увагу на тих чи інших сторонах логістичного управління. Проте у більшості випадків науковці визначають сутність логістики як науки про планування, контроль і управління матеріальними потоками, які здійснюються в процесі доведення сировини і матеріалів до підприємства, їх споживання у ході виробництва та доставки готової продукції до споживача, а також передачі, зберігання й опрацювання спричиненої цими операціями відповідної інформації.
Дослідженню цих проблем, починаючи з питань управлінського обліку логістики забезпечення і завершуючи інформаційною логістикою, присвячена значна кількість праць відомих зарубіжних і вітчизняних учених-економістів. Зокрема, загальні питання логістичних систем та їх інфраструктури вивчали вітчизняні вчені Є. В. Крикавський, М. А. Окландер, Ю. В. Пономарьова, О. П. Хромов, Н. І. Чухрай, а також зарубіжні Б. А. Анікін, Л. Б. Міротін, В. Е. Ніколайчук, А. Б. Чубуков, І.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Реферат на тему: УПРАВЛІНСЬКИЙ ОБЛІК І АНАЛІЗ ОПЕРАЦІЙ ЛОГІСТИЧНИХ СИСТЕМ У ПРОМИСЛОВОМУ ВИРОБНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок