Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

Назва:
ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,73 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ТЕРНОПІЛЬСЬКА АКАДЕМІЯ НАРОДНОГО ГОСПОДАРСТВА
ГЕТЬМАН Ольга Миколаївна
УДК. 336.71
ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ
Спеціальність 08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль - 2004
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі банківських інвестицій та обліку Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник | доктор економічних наук, професор
Пересада Анатолій Анатолійович,
Київський національний економічний університет,
завідувач кафедри банківських інвестицій
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор,
Заслужений діяч науки і техніки України
Крупка Михайло Іванович,
завідувач кафедри фінансів, грошового обігу і кредиту Львівського національного університету ім.. І. Франка
кандидат економічних наук, доцент
Зятковський Ігор Володимирович,
Тернопільська академія народного господарства,
Кафедра казначейської справи
Провідна установа | Національна академія державної податкової служби України, кафедра банківської справи, м. Ірпінь
Захист дисертації відбудеться 10 вересня 2004 року о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.082.03 у Тернопільській академії народного господарства за адресою: 46004, м. Тернопіль, вул.. Львівська, 11, ауд. 1219.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розіслано “9” серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент М.П. Шаварина
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На сучасному етапі переходу економіки України до ринкової моделі проблема залучення інвестицій та підйому на цій основі вітчизняного виробництва є центральною, саме від її успішного рішення залежить напрямок і темпи подальших економічно-соціальних перетворень в Україні і в кінцевому результаті політична стабільність суспільства. Рішення проблеми залучення інвестицій потребує розробки та впровадження в практику визначених стратегій реалізації інвестиційної діяльності, що ефективно забезпечує залучення і цільове використання інвестицій.
Саме кредитні установи у світовій практиці є значним сегментом на ринку інвестування та відіграють значну роль у цьому процесі. Українські банки мають ще незначний досвід у здійсненні інвестицій, але з кожним роком ці операції зростають. Такі дані підтверджуються не тільки цифровими показниками, а й значним зростанням відповідних служб та підрозділів у банківських установах. Поведінка комерційних банків на інвестиційному ринку значною мірою залежить від обраної ними інвестиційної стратегії, яка випливає із загальної стратегії банку і має вплив на формування інвестиційної політики, вибір шляхів її реалізації, форм і методів управління ресурсами.
Досліджуючи тему банківського інвестування та формування його стратегії, автор спирався на авторитетну думку українських вчених – економістів: І.А. Бланка, Б.В.Губського, О.В. Васюренко, М.П. Денисенка, Б.Л. Луціва, А.М. Мороза, А.А.Пересади, М.І.Савлука і багатьох інших. Крім того, для написання роботи вивчено праці російських економістів, таких як В.В. Бочаров, Ю.Ф. Касімов, В.М. Павлюченко, Ю.В. Рожков, Т.П.Любанова, Л.В. Мясоєдова, Ю.А. Олейнікова, В.В. Шеремет, А.Мертенс, В.Д. Шапіро та інших іноземних фахівців, зокрема, Т. Баррел, Х.У. Деріг, Г.Марковіц, П.М.Хавранек, У.Шарп, а також були взяті до уваги закони України та інші нормативні документи, що регламентують інвестиційну діяльність в Україні.
Водночас залишається невисвітленим широке коло питань, пов’язаних із управлінням інвестиціями та формуванням інвестиційної стратегії українських банків, а тому тема обраної дисертації є досить актуальною.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертація пов’язана з виконанням наукових досліджень, передбачених планом науково-дослідної роботи Тернопільської академії народного господарства, в рамках держбюджетної теми кафедри банківських інвестицій та обліку “Дослідження і розробка науково-методичних основ обліку, аналізу та аудиту в комерційних банках України” (номер державної реєстрації №01021U007218) та її структурного підрозділу “Дослідження та вдосконалення методики аналізу основних банківських операцій та результатів діяльності банку”.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Реферат на тему: ІНВЕСТИЦІЙНІ СТРАТЕГІЇ КОМЕРЦІЙНИХ БАНКІВ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок