Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ВИКОРИСТАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

ВИКОРИСТАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
ВИКОРИСТАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,52 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
ГЕВЛИЧ ЛАРИСА ЛЕОНІДІВНА
УДК 658.5.012.42
ВИКОРИСТАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 - Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Науковий керівник: | кандидат економічних наук, доцент
Тарасенко Леонід Михайлович,
Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України,
професор кафедри економіки.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Воронкова Алла Еженівна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, завідуюча кафедрою менеджменту зовнішньоекономічної діяльності (м. Луганськ);
кандидат економічних наук, доцент Жеребйов Ярослав Іванович, Донбаська національна академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри менеджменту організацій (м. Макіївка).
Провідна установа – Хмельницький національний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра економіки підприємства та підприємництва (м. Хмельницький).
Захист відбудеться 21 грудня 2005 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 21 листопада 2005 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В.Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. В умовах ринкової економіки для кожного підприємства важливим є створення, збереження та зміцнення конкурентних позицій у довгостроковій перспективи, що неможливо без розробки стратегії розвитку та її успішного впровадження. Питанням розробки стратегії діяльності підприємства та визначенню її впливу на результати його діяльності у світовий і вітчизняній економічній літературі приділено велику увагу, але торкаються вони переважно теоретичних положень науки управління в цілому і стратегічного управління зокрема.
Вивчення економічної літератури, наявних методичних розробок і рекомендацій щодо стратегічного управління показує, що питанням обґрунтування бази розробки стратегії підприємств у сучасних умовах динамічного розвитку ринкової економіки, підготовки необхідної інформації, встановленню тенденцій змін у зовнішньому середовищі підприємства приділено недостатньо уваги. Такі питання мають описовий характер. Їх детальне вирішення, що сприятиме більш точному встановленню стратегічних орієнтирів, можливе в межах стратегічної діагностики підприємства. Але стратегічна діагностика підприємства ще не вивчається широко. Зокрема, не досліджено її зміст, не розроблена послідовність її проведення, відсутні методичні положення щодо визначення впливу різноманітних чинників на кінцеві результати розробки стратегії.
Недостатня розробка зазначених питань у теорії негативно впливає на якість розробки стратегії конкретного підприємства у вітчизняній господарській практиці, призводить до негативних наслідків, втрати часу та коштів, помилок і, зрештою, до стримування розвитку підприємства або вибору неправильних стратегічних альтернатив. Усе це робить тему дослідження актуальною, оскільки вона має не тільки теоретичне, але й практичне значення, особливо з урахуванням важливості стратегічного управління для українських підприємств.
Необхідність теоретичного обґрунтування стратегічної діагностики, розробки практичних рекомендацій щодо її використання у стратегічному управлінні на вітчизняних підприємствах зумовили вибір теми, мету, коло завдань, обсяг і структуру дисертаційної роботи.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ВИКОРИСТАННЯ СТРАТЕГІЧНОЇ ДІАГНОСТИКИ В РОЗРОБЦІ СТРАТЕГІЇ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок