Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ЕФЕКТИВНОГО ВИБОРУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛГОРИТМІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ

РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ЕФЕКТИВНОГО ВИБОРУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛГОРИТМІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ

Назва:
РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ЕФЕКТИВНОГО ВИБОРУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛГОРИТМІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,05 KB
Завантажень:
473
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0

Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ”
КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ”
Акрам Ареф Найеф Мустафа
(Йорданія)
УДК 681.3
РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ЕФЕКТИВНОГО ВИБОРУ ТА
РЕАЛІЗАЦІЇ АЛГОРИТМІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ
В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ
Спеціальність 05.13.13 – Обчислювальні машини, системи та мережі
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті України ”Київський політехнічний інститут” на кафедрі обчислювальної техніки.
Науковий керівник – член –кореспондент Національної Академії Наук,
доктор технічних наук, професор
Самофалов Костянтин Григорович,
НТУУ ”КПІ” , радник ректора
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, старший науковий співро-
бітник Мохор Володимир Володимирович,
Інститут проблем моделювання в енергетиці
ім. Г.Є.Пухова НАН України, зав.відділом
кандидат технічних наук,
Корченко Олександр Григорович, Національний
авіаційний університет, докторант.
Провідна установа: Інститут проблем реєстрації інформації НАН
України, відділ цифрових моделюючих систем
Захист відбудеться 17 березня 2003 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 26.002.02 у НТУУ ”КПІ” (м. Київ, проспект Перемоги 37, корп.18.ауд.306)
Відзиви на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою установи, просимо надсилати на адресу: 03056, м. Київ, проспект Перемоги 37, вченому секретарю НТУУ ”КПІ”.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного технічного університету України ”Київський політехнічний інститут”.
Автореферат розісланий 12 лютого 2003 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради Д 26.002.02 Орлова М.М.
Кандидат технічних наук
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Інтеграція інформаційних та обчислювальних ресурсів на основі комп'ютерних мереж являється домінуючим напрямком розвитку інформаційних технологій, забезпечуючи якісно вищий рівень ефективності комп'ютерної обробки даних та постійне розширення сфери її використання. Оборотною стороною інтеграції є потенційна небезпека конфіденційності та цілісності інформації. Це вимагає використання спеціальних засобів захисту інформації в комп'ютерних системах та мережах, важливою складовою яких є криптографічні алгоритми. Реалізація цих алгоритмів потребує додаткових затрат ресурсів комп'ютерних систем і відповідно знижує їх продуктивність. Особливо критичним є час реалізації функцій захисту в комп'ютерних мережах, передача даних в яких має відбуватися без затримок та комп'ютерних системах реального часу. Виходячи з цього, проблема підвищення продуктивності реалізації алгоритмів захисту інформації є актуальною та важливою для сучасного етапу розвитку інформаційних технологій.
Не менш важливою є й проблема підвищення продуктивності одержання об'єктивної оцінки надійності захисту інформації відповідними алгоритмами. Існуючі методи оцінки надійності алгоритмів захисту інформації потребують значних затрат системних ресурсів, що іноді виходять за рамки технічних можливостей сучасних комп'ютерних систем. Тому актуальною задачею вибору та сертифікації алгоритмів захисту інформації є розробка спеціальних методів та засобів прискорення процедур комплексного оцінювання рівня захищеності інформації та тестування криптографічних алгоритмів.
Дисертаційна робота присвячена питанням теоретичного та практичного розвитку методів підвищення оперативності реалізації та тестування алгоритмів захисту інформації в комп'ютерних системах.
Зв'язок роботи з науковими програми, планами, темами. Дисертаційне дослідження проводилось в рамках держбюджетної теми ”Розробка цифрових систем обробки даних з високошвидкісними комутаторами” (номер держреєстрації 0102U000222).
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є :
1. Підвищення оперативності комплексного оцінювання рівня захищеності інформації в комп'ютерних системах та мережах за рахунок ефективної організації обчислювальних процедур комплексного тестування алгоритмів захисту інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно

Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Реферат на тему: РОЗРОБКА ЗАСОБІВ ЕФЕКТИВНОГО ВИБОРУ ТА РЕАЛІЗАЦІЇ АЛГОРИТМІВ ЗАХИСТУ ІНФОРМАЦІЇ В КОМП'ЮТЕРНИХ СИСТЕМАХ

BR.com.ua © 1999-2019 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок