Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Реформування системи фізичного виховання школярів Румунії

Реформування системи фізичного виховання школярів Румунії

Назва:
Реформування системи фізичного виховання школярів Румунії
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,44 KB
Завантажень:
281
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ВОЛИНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ЛЕСІ УКРАЇНКИ
Арделеан Георгій Іванович
УДК 796.071.5
Реформування системи фізичного виховання школярів Румунії
24.00.02 - Фізична культура, фізичне виховання
різних груп населення
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата наук
з фізичного виховання і спорту
Луцьк – 2000


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському державному педагогічному університеті ім. Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник:доктор педагогічних наук, професор
Шиян Богдан Михайлович,
Тернопільський державний
педагогічний університет імені
Володимира Гнатюка,
завідувач кафедри теоретичних основ і
методики фізичного виховання
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
член-кореспондент АПН України
Вільчковський Едуард Станіславович,
інститут проблем виховання АПН
України, провідний науковий
співробітник;
кандидат педагогічних наук, доцент
Линець Михайло Михайлович
Львівський державний інститут фізичної
культури, завідувач кафедри
олімпійського і професійного спорту
Провідна установа: Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова, кафедра
фізичного виховання і спорту,
Міністерство освіти і науки України,
м.Київ
Захист відбудеться 28 вересня 2000 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.32.051.02 у Волинському державному університеті імені Лесі Українки (43021, м. Луцьк, вул.Винниченка, 30).
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Волинського державного університету імені Лесі Українки (43021, м. Луцьк, вул.Винниченка, 30).
Автореферат розісланий 28 серпня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Цьось А.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Об’єктивні потреби сучасного стану розвитку продуктивних сил людства диктують необхідність виходу у їх вирішенні за національні рамки, підштовхують держави до співпраці, посилюють їх взаємозалежність, неминуче ведуть до економічної інтеграції.
Останні 10-15 років посилюється тенденція до інтеграції західноєвропейських держав у сфері освіти. Керівництво Європейського союзу розглядає розробку єдиної освітньої стратегії як обов’язкову умову економічного об’єднання Європи, соціальної стабілізації країн ЄЕС, зм’якшення проблеми безробіття тощо. Мова йде про формування конкретного механізму інтеграції політики в даній сфері і, перш за все, про уніфікацію і стандартизацію національних систем з питань освіти.
Серед основних напрямків роботи на шляху до досягнення якості освіти в різних країнах світу виділяються такі, як методологічна і теоретична переорієнтація школи на особистість учня; визначення базового рівня змісту загальної освіти, обов’язкової для всіх; створення педагогічних умов для досягнення заданого рівня знань; активізація методів навчання; підвищення рівня професіоналізму вчителя. В центрі уваги школи повинно бути формування людини, що перебуває в гармонії з природою, оточуючим світом і самою собою.
В таких умовах особливої уваги у формуванні світогляду майбутніх учителів набуває вивчення педагогічних ідей країн Європи, переосмислення та застосування відповідно до вітчизняних реалій.
Порівняльна педагогіка є саме тією сферою, в якій можливе вирішення завдань формування інтегральних знань учителів з різних проблем навчання і виховання на основі виявлення досвіду інших країн.
Проте єдина монографія такого плану підготовлена і видана у 1995 році проф. О.С.Куцом не дозволяє створити повної, вичерпної і об’єктивної уяви про шляхи, засоби, форми і методи фізичного виховання шкільної молоді в країнах східної Європи, розвиток фізичної культури і спорту, як частини їх загальної культури, важливого засобу виховання, укріплення здоров’я і підготовки молоді до життя.
За часів СРСР в спеціальних журналах і газетах друкувались окремі статті з питань організації, змісту та принципів побудови процесу фізичного виховання в цих країнах, але ці матеріали не дозволяють скласти повну уяву про шляхи, форми і методи розвитку фізичної культури, особливо про сучасні тенденції в їх реформуванні (А.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Реформування системи фізичного виховання школярів Румунії

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок