Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ

ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ

Назва:
ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
15,75 KB
Завантажень:
432
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Київський міжнародний університет цивільної авіації
Максютенко Ірина Євгеніївна
УДК 656.7(477)”313”(043.3)
ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ
Спеціальність 08.07.04 – Економіка транспорту і зв’язку
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі маркетингу та ресурсозабезпечення Київського міжнародного університету цивільної авіації Міністерства освіти і науки України
Науковий керівник доктор економічних наук, професор кафедри “Маркетинг та ресурсозабезпечення”
Загорулько Валентин Миронович,
Київський межнародний університет цивільної авіації.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професоркафедри “Менеджмент авіаційних робіт та перевезень”
Ященко Леонід Андрійович,
Київський межнародний університет цивільної авіації
кандидат економічних наук, начальник відділу структурних перетворень Державної авіаційної адміністрації України
Євстіфєєв Валерій Степанович.
Провідна установа Інститут проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України.
Захист відбудеться 28 жовтня 2000 р. о 10.00 на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.062.02 при Київському міжнародному університеті цивільної авіації (03058, Київ-58, пр.Космонавта Комарова,1)
З дисертацією можна ознайомитися в науково-технічній бібліотеці Київського міжнародного університету цивільної авіації.
Автореферат розіслано 25 вересня 2000 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради Родченко В.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. Сучасний рівень розвитку світової спільноти характеризується активним процесом обміну інформацією та своєчасним наданням необхідних замовнику товарів та послуг. Для вирішення таких задач здійснюється всесвітня глобалізація, наглядним прикладом цього є Європейський Союз. Крім того, глобалізація обумовлена такими факторами як економічний ріст та розвиток окремих регіонів світу, експансія технологій та дерегулювання в таких царинах діяльності як митниця, фінанси, торгівля та транспорт.
Транспорт є важливою складовою економіки країни, безперебійна робота якого забезпечує становлення та розвиток ринкових відносин. Особливе значення в транспортній системі України належить авіації, яка на сучасному етапі знаходиться в процесі формування.
Основними напрямками діяльності авіаційного транспорту України є пасажирські та вантажні перевезення; надання авіаційних послуг виконується авіацією загального призначення, потенціал якої в теперішній час є не достатньо реалізовано. Експлуатація морально та фізично застарілої авіаційної техніки, виконання авіаробіт та надання послуг в межах прийнятих для попередніх економічних умов методик, робить неможливим подальший перспективний розвиток авіації загального призначення. Незважаючи на це в Україні спостерігається активне виникнення нових видів авіаробіт та послуг, що продиктовано світовими тенденціями розвитку суспільства. До таких видів належать: використання авіації силовими структурами, виконання приватних польотів, організація авіаційних шоу та використання авіації для відпочинку, а також розвиток ділової авіації.
Ділова авіація є одним з найбільш перспективних та динамічно розвиваючихся сегментів споживчого ринку. Світовий парк авіації загального призначення складає близько 75% всієї авіаційної техніки, що використовується найрозвиненішими країнами світу. Експлуатація авіації загального призначення дає можливість більшості країн світу отримувати майже третину надходжень у національний бюджет держави, що свідчить про високий потенціал та привабливість цього ринку послуг.
На сучасному етапі в Україні існують передумови для розвитку авіації загального призначення, в тому числі й її нетрадиційних видів. Це потребує вирішення проблеми оцінки місткості й структури ринку, а також напрямків технічного оновлення парка авіаційної техніки. Розвиток інфраструктури авіації загального призначення в Україні це, перед усе, величезні інвестиції в економіку, розвиток малого та середнього бізнесу, підвищення процесів інтеграції з світовою спільнотою.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: ОБГРУНТУВАННЯ ПЕРСПЕКТИВ РОЗВИТКУ АВІАЦІЇ ЗАГАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ В УКРАЇНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок