Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМНЕ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

СИСТЕМНЕ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

Назва:
СИСТЕМНЕ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,60 KB
Завантажень:
250
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Східноукраїнський національний університет
імені Володимира Даля
РОССОШАНСЬКА ОЛЬГА ВАЛЕНТИНІВНА
УДК 65.016.1:004.853
СИСТЕМНЕ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А В Т О Р Е Ф Е Р А Т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Київському національному університеті будівництва і архітектури
Міністерства освіти і науки України (м. Київ).
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Бушуєв Сергій Дмитрович,
Київський національний університет будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, завідуючий кафедрою управління проектами. |
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Оболенська Тетяна Євгеніївна, Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана Міністерства освіти і науки України; професор кафедри міжнародного менеджменту (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент Сущенко Олена Анатоліївна, Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри міжнародної економіки (м. Луганськ).
Провідна установа – Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту в невиробничій сфері (м. Донецьк).
Захист відбудеться 3 липня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ-34, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 31 травня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Г.В. Козаченко |
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. У реаліях світової сучасної економіки знань відсутнє таке поняття, як "кінцевий результат", а є безперервний постійний рух до чергової мети. Це не демонструє більшість вітчизняних підприємств. Одна з причин – це відсутність системності в підході до постійного вдосконалення як до процесу формування та реалізації стратегічного потенціалу підприємства. Основою системного формування такого потенціалу є навчання. Саме здатність навчатися швидше за своїх конкурентів сьогодні є єдиним надійним джерелом переваги підприємства над конкурентами.
Українські підприємства ще не здатні до забезпечення своєї конкурентоспроможності шляхом переходу до організації, що навчається. Це пов’язано, з одного боку, з відсутністю науково обґрунтованих інструментів системного формування стратегічного потенціалу підприємств, а з іншого – пасивністю системи вищої освіти України в цьому процесі. Значна частина наукових досліджень, пов’язаних з організаціями, що навчаються, упроваджується зарубіжними вченими. Дослідження відображають особливості функціонування підприємств, які знаходяться в економічно розвинутих країнах. Наукові результати, отримані зарубіжними дослідниками неможливо беззастережно застосовувати на практиці в Україні. Вони потребують адаптації до реалій вітчизняної економіки.
У зв’язку з цим важливим і своєчасним є продовження досліджень з теоретичного обґрунтування й розробки комплексу практичних інструментів, які пов’язані з формуванням стратегічного потенціалу підприємств як системної діяльності. Актуальність даного завдання й обумовила вибір теми дисертаційної роботи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано відповідно до перспективного плану науково-дослідних робіт кафедри управління проектами Київського національного університету будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України на 2000-2010 роки. Окремі питання розроблялися відповідно до тем "Методологічні проблеми використання інноваційних технологій у навчально-виховному процесі вищого навчального закладу з використанням маркетингових досліджень регіонального ринку послуг освіти" (номер державної реєстрації 0100U002694, 2000-2002 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: СИСТЕМНЕ ФОРМУВАННЯ СТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ПІДПРИЄМСТВА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок