Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Підвищення показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій

Підвищення показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій

Назва:
Підвищення показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,09 KB
Завантажень:
208
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
Українська державна академія зв'язку ім. О.С. Попова
Кільчицький Євген васильович
УДК 621.391: 681.5
Підвищення показників якості
систем і пристроїв управління
мережами та послугами телекомунікацій
05.12.02 - Телекомунікаційні системи та мережі
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Одеса – 2001Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Київському інституті зв'язку Української державної академії зв'язку ім. О.С.Попова.
Науковий керівник: Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Стеклов Василь Купріянович,
ректор Київського інституту зв'язку
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, доцент
Балашов Віталій Олександрович
директор Одеського науково-дослідного
інституту зв'язку
кандидат технічних наук, доцент
Скопа Олександр Олександрович,
директор Одеського електротехнікуму
зв'язку
Провідна організація – Відкрите акціонерне товариство “Науково-вироб-ниче підприємство “Сатурн” (м. Київ).
Захист відбудеться “ 03 “ жовтня 2001 р. о “ 12 “ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д41.816.02 в Українській державній академії зв'язку ім.О.С. Попова Державного комітету зв'язку та інформатизації України за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Кузнечна, 1.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Української державної академії зв'язку ім.О.С. Попова.
Автореферат розісланий “ 15 “ серпня 2001 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Князева Н.О.
Д41.816.02, д.т.н., професор
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Технологічна революція на межі двадцятого та двадцять першого сторіч забезпечила передумови переходу людства до принципово нової фази свого розвитку – інформаційного суспільства. Це стає можливим завдяки поступовому створенню національних, регіональних та глобальної інформаційних інфраструктур, важливою складовою частиною яких є телекомунікації. Розвиток мереж та послуг телекомунікацій визначає можливість реалізації завдань інформатизації.
Одним з найважливіших завдань розвитку телекомунікацій є створення ефективної автоматизованої системи управління. Вирішенню проблем синтезу різноманітних автоматизованих систем управління, суміжних проблем побудови систем синхронізації і управління ними, розвитку теорії оптимізації та теорії інформації присвячена велика кількість наукових робіт вітчизняних та зарубіжних вчених таких, як В.Н.Афанасьєв, В.Н.Волкова, Є.Д.Вітербі, В.М.Глушков, М.І.Жодзишський, Г.Ф.Зайцев, М.В.Захарченко, А.Г.Зюко, В.Г.Лазарев, Д.Мако, Г.С.Поспелов, В.К.Стеклов, І.Такахара, Л.М.Фінк, О.О.Харкевич, А.Д.Холл, В.В.Шахгільдян, К.Шеннон, Л.Янг, С.Янг та інші.
Разом з тим слід зазначити, що в умовах розмаїття телекомунікаційних та інформаційних технологій, їх швидкого прогресу та конвергенції, різноманітності типів та розгалуженості мереж, зростаючого попиту користувачів на нові послуги та підвищення вимог до їх якості, конкуренції на ринку телекомунікацій тощо виникають усе нові й нові задачі, пов'язані з оптимізацією управління мережами телекомунікацій. Відповідно набуває особливої ваги визначення та вирішення різноманітних наукових проблем і задач підвищення показників якості систем і пристроїв управління – від загальномережних та загальнооператорських задач оптимізації управління, пов'язаних з побудовою надійних, ефективних, гнучких структур до підвищення надійності, точності, швидкодії окремих компонент систем управління та контролю їх ефективності. Саме ці задачі вирішуються в дисертаційній роботі, що подається на захист, і тому її тема, присвячена підвищенню показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій, є актуальною.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Обраний напрямок досліджень безпосередньо зв'язаний з напрямками науково-дослідних та дослідно-конструкторських робіт, що проводились протягом 1996–2000 років в Українському науково-дослідному інституті зв'язку та в Київському інституті зв'язку Української Державної академії зв'язку ім.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: Підвищення показників якості систем і пристроїв управління мережами та послугами телекомунікацій

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок