Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ МІСЬКИХ ТРАМВАЇВ

МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ МІСЬКИХ ТРАМВАЇВ

Назва:
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ МІСЬКИХ ТРАМВАЇВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,93 KB
Завантажень:
278
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Розводюк Михайло Петрович
УДК 656(1-21):681.5+658.58
МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ МІСЬКИХ ТРАМВАЇВ
Спеціальність: 05.09.03 – Електротехнічні комплекси та системи
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця – 2004


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі електромеханічних систем автоматизації Вінницького національного технічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Заслужений діяч науки і техніки України,
доктор технічних наук, професор
Мокін Борис Іванович,
Вінницький національний технічний університет,
завідувач кафедри електромеханічних систем автоматизації
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор
Родькін Дмитро Йосипович,
Кременчуцький державний політехнічний університет,
завідувач кафедри систем автоматичного управління і
електропривода
кандидат технічних наук
Карплюк Леонід Федорович,
Національний університет „Львівська політехніка”,
старший викладач кафедри електроприводу і
автоматизації промислових установок
Провідна установа: | Національний технічний університет
„Харківський політехнічний інститут”
кафедра автоматизованих електромеханічних систем
Міністерства освіти і науки України, м. Харків
Захист відбудеться " 25 " червня 2004 р. о 9.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .052.05 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95.
Автореферат розісланий " 18 " травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради |
Зелінський В.Ц.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Якість обслуговування населення міським електротранспортом як у м. Вінниці, так і в інших містах України не відповідає сучасним вимогам. Таке становище викликане тим, що трамвайно-тролейбусні парки старіють, а коштів на придбання нових одиниць рухомого складу не вистачає в трамвайно-тролейбусних управліннях (ТТУ).
В зв’язку з цим постає питання отримання об’єктивної інформації про роботоздатність міського електротранспорту, зокрема оцінки та прогнозування зміни технічного стану його основних функціональних систем (ФС).
Слід зазначити, що як в Україні, так і в країнах колишнього СРСР й країнах Заходу проблемам надійності роботи засобів міського електротранспорту увага приділяється менше, ніж тим засобам, які задіяні в технологічних та виробничих процесах. Таким чином сьогодні діагностуванням трамваїв та тролейбусів займаються практично лише в міських трамвайних та тролейбусних депо на рівні впровадження рацпропозицій, а серйозних досліджень проблем, пов’язаних із забезпеченням надійності трамваїв та тролейбусів в Україні не проводиться.
Тож побудова математичних моделей для оцінки стану та відновлення ФС трамваїв, як одного із основних видів міського електротранспорту є задачею актуальною як в науковому плані, так і в плані підвищення ефективності транспортного обслуговування населення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Основний зміст роботи складають результати досліджень, які проводились протягом 1999–2004 років. Протягом 1999–2001 років дослідження та наукові розробки проводились по програмі магістерської підготовки здобувача, яка була успішно завершена восени 2001 року.
Вибраний напрямок дослідження співпадає із напрямком досліджень за держбюджетною науково-дослідною роботою № Д-236 (№ держ. реєстрації 0101U004674) на тему “Математичні моделі для технічної діагностики та прогнозування стану засобів міського електротранспорту”, затвердженою Міністерством освіти і науки України на 2001–2003 роки, яка виконувалась у Вінницькому національному технічному університеті протягом вказаного періоду.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МАТЕМАТИЧНІ МОДЕЛІ ДЛЯ ВДОСКОНАЛЕННЯ МЕТОДІВ ОЦІНКИ СТАНУ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ОСНОВНИХ ЕЛЕКТРОТЕХНІЧНИХ СИСТЕМ МІСЬКИХ ТРАМВАЇВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок