Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі підприємств плодоовочевої консервної промисловості України)

ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі підприємств плодоовочевої консервної промисловості України)

Назва:
ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі підприємств плодоовочевої консервної промисловості України)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,93 KB
Завантажень:
80
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
Тернопільська академія народного господарства
ТРОФІМОВА Тетяна Вікторівна
УДК 657.471:664.8
ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ
(на прикладі підприємств
плодоовочевої консервної промисловості України)
Спеціальність 08.06.04 - Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Тернопіль – 2001
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі аудиту Тернопільської академії народного господарства Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Гуцайлюк Зіновій Володимирович,
Тернопільська академія народного господарства
Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри аудиту
Офіційні опоненти : доктор економічних наук, професор
Рудницький Василь Степанович, Львівська комерційна академія Міністерства освіти і науки України, завідувач кафедри аудиту
кандидат економічних наук, доцент
Крупка Ярослав Дмитрович, Тернопільська академія народного господарства Міністерства освіти і науки України, докторант кафедри економіки і управління будівельним комплексом
Провідна установа: Львівський національний університет ім. Івана Франка Міністерства освіти і науки України, кафедра обліку і аудиту, м.Львів.
Захист відбудеться 19.04.2001 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.082.01 Тернопільської академії народного господарства за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільської академії народного господарства за адресою: м. Тернопіль, вул. Львівська, 11
Автореферат розісланий 16.03.2001 року
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук,
доцент Задорожний З.В.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Радикальні ринкові перетворення в економіці України вимагають змін в усіх сферах господарювання та функціях управління виробничими процесами. При подальшому формуванні ринкового середовища, планомірному курсі на удосконалення бухгалтерського обліку і його системи в цілому головною умовою зростання виробничого та експортного потенціалу харчової промисловості України, зокрема плодоовочевих підприємств консервної промисловості, є перехід до нової системи управління виробництвом, інтеграція методів управління в єдину систему управлінського обліку, основою якого є формування інформації про витрати підприємства і собівартість.
Трансформація вітчизняної системи бухгалтерського обліку згідно вимог міжнародних бухгалтерських та аудиторських стандартів, прийняття національних стандартів та Плану рахунків бухгалтерського обліку активів, капіталу, зобов'язань і господарських операцій підприємств і організацій призвели до суттєвої перебудови методології бухгалтерського обліку і необхідності перегляду питань його організації, зокрема обліку витрат на виробництво на плодоовочевих консервних підприємствах.
Перехід на національні стандарти бухгалтерського обліку, нові економічні умови значно розширюють можливості підприємств у визначенні правил ведення облікової політики. Вітчизняні підприємства, виходячи з вимог господарювання, можуть самостійно визначати конкретні методики та форми організації бухгалтерського обліку, обирати методи оцінки виробничих запасів при їх віднесенні на витрати виробництва, способи і методи обчислення собівартості продукції.
В цих умовах зростають вимоги до бухгалтерського обліку‚ перш за все‚ в напрямку підвищення гнучкості, аналітичності та оперативності одержуваної інформації про витрати на виробництво продукції з метою прийняття ефективних управлінських рішень.
Вирішення цієї проблеми вимагає створення нової системи одержання інформації про виробничі витрати‚ застосування нетрадиційних для вітчизняної практики бухгалтерського обліку підходів до калькулювання собівартості продукції, оптимізації результатів діяльності підприємства через застосування принципів і методів управлінського обліку.
Проблеми обліку витрат і калькулювання собівартості продукції постійно знаходяться в центрі уваги багатьох відомих вчених.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ОБЛІК ВИТРАТ НА ВИРОБНИЦТВО І КАЛЬКУЛЮВАННЯ СОБІВАРТОСТІ ПРОДУКЦІЇ (на прикладі підприємств плодоовочевої консервної промисловості України)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок