Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> БІОМЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНИЙ ПЕРІОД

БІОМЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНИЙ ПЕРІОД

Назва:
БІОМЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНИЙ ПЕРІОД
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,21 KB
Завантажень:
101
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 
ХАРКІВСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
ГАРКУША Сергій Васильович
УДК 796.325.012.63
БІОМЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВОЇ
ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ
У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНИЙ ПЕРІОД
24.00.01 – олімпійський і професійний спорт
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з фізичного виховання і спорту
Харків – 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г. Шевченка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор,
Носко Микола Олексійович,
Чернігівський державний педагогічний
університет імені Т.Г.Шевченка,
проректор з виховної роботи
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
Максименко Георгій Миколайович,
Луганський національний
Педагогічний університет
імені Т.Г.Шевченка, завідувач
кафедри спортивних дисциплін
кандидат педагогічних наук, доцент,
Гринченко Ігор Борисович,
Харківський національний педагогічний
університет імені Г.С.Сковороди, доцент
кафедри спортивних ігор
Провідна установа: Переяслав-Хмельницький державний
педагогічний університет, кафедра теорії і методики
фізичного виховання, Міністерство освіти і науки України,
м. Переяслав-Хмельницький
Захист відбудеться 21 квітня 2005 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.862.01 Харківської державної академії фізичної культури за адресою: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківської державної академії фізичної культури: 61022, м. Харків, вул. Клочківська, 99.
Автореферат розіслано 18 березня 2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.С.Ашанін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасний спорт вищих досягнень з кожним роком, з кожним олімпійським циклом пред’являє до спортсменів все більш жорсткі вимоги (Платонов В.М., Булатова М.М., 1997). До загальних проблем, які стосуються всіх спортивних ігор, відноситься зростаюча складність техніко-тактичної майстерності гравців, що вимагає підвищення рівня розвитку фізичних можливостей спортсменів.
Успішність підготовки спортсменів у сучасних умовах залежить від ефективності методів організації, управління та контролю, раціонального застосування сучасних технологій у тренувальному процесі, урахування індивідуальних, вікових, морфофункціональних особливостей, а також біомеханічних характеристик рухових дій (Матвеєв Л.П., 1999; Лапутін А.М., 1999; Ровний А.С., 2001; Волков Л.В., 2002; Сергієнко Л.П., 2004).
Успіхи сучасного волейболу багато в чому обумовлені динамічним розвитком теорії і методики цього виду спорту. Як свідчать фахівці Маслов В.М. (1990), Желєзняк Ю.Д. (1991), Філін В.П. (1997), Єрмаков С.С. (1999), Носко М.О. (2003), Максименко Г.М. (2004), Грінченко І.Б. (2004) та інші, рівень майстерності волейболістів сьогодні визначається характером реалізації основних найважливіших складових такого багатогранного педагогічного процесу, яким є спортивне тренування.
Незважаючи на значні успіхи теорії і методики волейболу, у теперішній час ще далеко не вичерпані всі можливі резерви підготовки волейболістів високої кваліфікації. Одним із таких резервів є удосконалення методики фізичної та технічної підготовки спортсменів. У цій області, на жаль, усе ще залишається ряд невирішених проблем. До них, зокрема, можна віднести такі проблеми, як розробка і моделювання раціональних варіантів техніки, підвищення ефективності засобів і методів технічної підготовки та деякі інші. Однак, найважливішою у підвищенні якості навчально-тренувального процесу в цій сфері є проблема удосконалення спеціальної фізичної підготовки волейболістів високої кваліфікації. У доступних для нас літературних джерелах ми не знайшли даних з вирішення цієї проблеми.
З огляду на викладене, варто думати, що розробка даного напрямку досліджень є актуальною проблемою сучасної теорії і методики волейболу. Розвиток цієї області знань відкриває нові перспективи в практичному плані підготовки волейболістів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16 Реферат на тему: БІОМЕХАНІЧНА КОРЕКЦІЯ ШВИДКІСНО-СИЛОВОЇ ПІДГОТОВЛЕНОСТІ ВОЛЕЙБОЛІСТІВ ВИСОКОЇ КВАЛІФІКАЦІЇ У ПЕРЕДЗМАГАЛЬНИЙ ПЕРІОД

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок