Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> консалтингове супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівного підприємства

консалтингове супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівного підприємства

Назва:
консалтингове супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівного підприємства
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,46 KB
Завантажень:
313
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
східноукраїнський національний університет
імені володимира даля
УДК 621:658
рибакова тетяна олександрівна
консалтингове супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівного підприємства
Спеціальність 08.00.04 – Економіка та управління підприємствами
(підприємства машинобудівної та металургійної галузей)
а в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2008
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаському державному технічному університеті
Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Воронкова Алла Еженівна,
Східноукраїнський національний
університет імені Володимира Даля
Міністерства освіти і науки України,
завідуюча кафедрою менеджменту
зовнішньоекономічної діяльності.
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Макогон Юрій Володимирович,
Донецький національний університет Міністерства освіти і науки України,
завідувач кафедри міжнародної економіки (м. Донецьк);
кандидат економічних наук, доцент Мельник Тетяна Миколаївна, Київський
національний торговельно-економічний університет Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри міжнародної економіки (м. Київ).
Захист відбудеться 16 квітня 2008 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої
ради Д 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ,
кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного
університету імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розіслано 15 березня 2008 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко


загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сталий розвиток сучасних економічних процесів глобалізації та подальша інтеграція України до системи світового господарства передбачають проведення державою економічної політики, спрямованої на стимулювання нарощування обсягів зовнішньоекономічної діяльності промислових підприємств. Особливого значення для національної економіки набуває розвиток зовнішньоекономічної діяльності машинобудівних підприємств, адже машинобудування є стратегічно важливою галуззю, яка спроможна значно підвищити конкурентоспроможність держави на світовому ринку.
У порівнянні з господарською діяльністю на внутрішньому ринку зовнішньоекономічна діяльність для підприємства є новим, більш високим рівнем ведення бізнесу, який потребує від персоналу наявності відповідного досвіду та професійної компетенції. Проте у фахівців вітчизняних підприємств ще бракує достатнього досвіду управління зовнішньоекономічною діяльністю, що призводить до виникнення значної кількості проблем при виборі зовнішніх ринків і роботі на них, пошуку іноземних партнерів, укладанні зовнішньоекономічних контрактів, здійсненні платежів, митному оформленні продукції. Підготовка кадрів у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що мали б необхідну для її здійснення професійну компетенцію, в Україні також розпочалася не так давно, тому на ринку праці ще відчувається брак кваліфікованих фахівців відповідного професійного спрямування. Для більшості підприємств єдиним шляхом вирішення складних питань зовнішньоекономічної діяльності є її консалтингове супроводження, що здійснюється професійними консультантами.
Отже, вивчення умов розвитку консалтингового супроводження зовнішньоекономічної діяльності підприємств є актуальним науково-практичним завданням, яке потребує відповідного вирішення. Необхідність розробки теоретичних положень і практичних рекомендацій щодо консалтингового супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівних підприємств зумовила вибір теми дисертаційної роботи та її актуальність.
Зв'язок з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт кафедри менеджменту зовнішньоекономічної діяльності Донбаського державного технічного університету.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: консалтингове супроводження зовнішньоекономічної діяльності машинобудівного підприємства

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок