Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ПОБУДОВИ СПЕЦПРОЦЕСОРІВ ТА АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ КОДЕРІВ В БАЗИСІ ГАЛУА

МЕТОДИ ПОБУДОВИ СПЕЦПРОЦЕСОРІВ ТА АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ КОДЕРІВ В БАЗИСІ ГАЛУА

Назва:
МЕТОДИ ПОБУДОВИ СПЕЦПРОЦЕСОРІВ ТА АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ КОДЕРІВ В БАЗИСІ ГАЛУА
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,49 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ЗАСТАВНИЙ ОЛЕГ МИХАЙЛОВИЧ
УДК 681.325
МЕТОДИ ПОБУДОВИ СПЕЦПРОЦЕСОРІВ ТА АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ
КОДЕРІВ В БАЗИСІ ГАЛУА
Спеціальність 05.13.05 – елементи та пристрої обчислювальної техніки та систем керування
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Тернопільському національному економічному університеті
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Николайчук Ярослав Миколайович,
Тернопільський національний економічний університет,
завідувач кафедри спеціалізованих комп’ютерних систем.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Черкаський Микола В’ячеславович,
Національний університет "Львівська політехніка",
професор кафедри електронних обчислювальних машин
кандидат технічних наук, доцент
Іщеряков Сергій Михайлович,
Івано-Франківський національний технічний університет
нафти і газу,
доцент кафедри комп’ютерних систем та мереж
Захист відбудеться “20” вересня 2007 р. о 1400 годині на засіданні
спеціалізованої вченої ради К 58.082.02 при Тернопільському національному економічному університеті за адресою: 46000, м. Тернопільвул. Львівська, 11,
(зал засідань вченої ради)
3 дисертацією можна ознайомитись у науково-технічній бібліотеці Тернопільського національного економічного університету за адресою:
46000, м. Тернопіль, вул. Львівська, 11.
Автореферат розісланий “18” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
к. т. н., доцент __________ Яцків В. В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні досягнення в області мікроелектроніки, мікропроцесорної техніки та інформаційних технологій побудови комп’ютерних мереж створюють сприятливі умови для розвитку та широкого впровадження засобів обчислювальної техніки, які максимально наближені до джерел інформації. При цьому успішно вирішуються задачі децентралізованого формування, оброблення та передавання даних на основі спецпроцесорів вбудованих в інтелектуальні та автономні сенсори.
У створені та розвитку теорії формування та цифрової обробки даних фундаментальну роль відіграли всесвітньо відомі вчені: В.А.Котельніков, К.Шенон, А.Н.Колмогоров, А.А.Харкевич, Б.Гоулд, В.М.Глушков, Д.Міддлтон, К.Рейдер, А.Я.Хінчін та інші. Великий вклад в розвиток теорії алгоритмів та побудови спецпроцесорів внесли українські вчені: В. П. Боюн, Б. Н. Малиновський, А. О. Мельник, О. В. Палагін, К. Г. Самофалов, В. П. Тарасенко., М. В. Черкаський. Значний внесок в розвиток теорії кодування даних на теоретичній основі шумоподібних сигналів та базису Галуа зробили: А. И. Алексєєв, А. В. Балакрішнан, С. Г. Бунін, Л. Е. Варакін, С. М. Іщеряков, С. І. Мельничук, Я. М. Николайчук, Ю. Б. Окунєв, Л. Б. Петришин, В. А. Чердинцев.
Важливою науково-прикладною задачею при створенні та широкомасштабному впровадженні таких засобів є розвиток та ефективне застосування новітніх методів аналого-цифрового перетворення, кодування та передавання даних в умовах інтенсивних промислових завад. Традиційно в багатьох наукових школах (українських та зарубіжних) дана проблема вирішується на основі використання двійкової системи числення (базису Радемахера), що в значній мірі обмежує можливості її ефективного вирішення. Успішне вирішення названого класу задач може бути досягнуто за рахунок раціонального використання математичного апарату та системних можливостей інших теоретико-числових базисів (ТЧБ), наприклад базисів Хаара, Крейга, Уолша, Крестенсона та Галуа.
В ряді досліджень переконливо показано, що використання нових теоретико-числових базисів є перспективним. Зокрема використання базису Галуа, який забезпечує суттєво більший рівень упаковки інформації, а в окремих випадках дозволяє спростити реалізацію спецпроцесорів та покращити їх системні характеристики (надійність, енергоспоживання, вартість і т.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: МЕТОДИ ПОБУДОВИ СПЕЦПРОЦЕСОРІВ ТА АНАЛОГО-ЦИФРОВИХ КОДЕРІВ В БАЗИСІ ГАЛУА

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок