Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОЛЕКТИВНОЮ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ УЧНІВ

ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОЛЕКТИВНОЮ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ УЧНІВ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОЛЕКТИВНОЮ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ УЧНІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,26 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
ТЕРНОПІЛЬСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ІМЕНІ ВОЛОДИМИРА ГНАТЮКА
СЕРНЯК Оксана Михайлівна
УДК 371.314
ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ
ДО ПЕДАГОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОЛЕКТИВНОЮ
НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ УЧНІВ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Тернопіль – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка, Міністерство освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор педагогічних наук, професор
ВИХРУЩ Віра Олександрівна,
Тернопільський національний
педагогічний університет
імені Володимира Гнатюка,
кафедра педагогіки
і методики початкового навчання,
завідувач.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор
ЗАВГОРОДНЯ Тетяна Костянтинівна,
Прикарпатський національний університет
імені Василя Стефаника,
кафедра педагогіки,
завідувач, м. Івано-Франківськ;
кандидат педагогічних наук
ВАСИЛЬЧЕНКО Лілія Володимирівна,
Запорізький обласний інститут
післядипломної педагогічної освіти
Міністерства освіти і науки України,
директор навчально-методичного
центру дистанційного навчання,
м. Запоріжжя.
Захист відбудеться 26 червня 2008 року о 14.30 год. на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 58.053.01 у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка за адресою: 46027, м.Тернопіль, вул. М.Кривоноса, 2.
Автореферат розісланий 23 травня 2008р.
 
В.о.ученого секретаря
спеціалізованої вченої ради Шиян Б.М.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Реалізація курсу на модернізацію системи освіти у світлі перспектив входження до європейського освітнього простору потребує застосування нових підходів до освіти та виховання молоді. У Державній національній програмі “Освіта” (Україна XXI століття), Законі України “Про освіту”, Національній доктрині розвитку освіти наголошується на необхідності удосконалення керівництва процесами навчання та виховання, зокрема розробки наукових основ управління навчально-пізнавальною діяльністю школярів та професійної підготовки педагогічних кадрів, здатних до ефективного управління освітнім процесом.
Забезпечення майбутнього вчителя методологічними, теоретичними та методичними основами управління навчально-пізнавальною діяльністю школярів стало предметом досліджень вітчизняних та зарубіжних учених (С.Архангельського, К.Єсиповича, О.Кірсанова, Н.Кузьміної, Ю.Кулюткіна, О.Леонтьєва, Л.Паращенко, Л.Ричкової, В.Конаржевського, В.Стрезикозіна, Н.Тализіної, В.Якуніна, В.Ястребової та ін.). Проте шкільна практика свідчить про недостатній рівень застосування у сучасній школі новітніх технологій ефективного керівництва навчально-пізнавальною діяльністю учнів з метою підвищення якості навчання, розкриття здібностей та нахилів школярів, розвитку їх інтелектуальних, моральних і духовних сил.
Підготовка молоді до активної участі у суспільному житті вимагає врахування сучасним учителем тенденцій розвитку суспільства,|розв'язання,вирішення,розв'язування| |задач||вдачу|коли ефективність діяльності залежить не тільки від професійної компетентності і досвіду|досліду| роботи окремих її учасників, але й від їх уміння співпрацювати, кооперувати творчі зусилля, знаходити|находити| раціональні способи організації колективної діяльності.
Розв’язання означених завдань детермінує впровадження у навчальний процес новітніх форм організації навчально-пізнавальної діяльності, що стимулюють співпрацю, співтворчість, кооперацію учасників навчального процесу. Проблеми навчальної співпраці та колективного навчання знайшли відображення у наукових працях Г.Антипіної, В.Вихрущ, В.Дьяченка, Х.Лійметса, Ю.Мальованого, Є.Маргуліса, І.Матюші, А.Петровського, Н.Пожар, М. Чередова, О.Ярошенко та ін.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ГОТОВНОСТІ МАЙБУТНЬОГО ВЧИТЕЛЯ ДО ПЕДАГОГІЧНОГО УПРАВЛІННЯ КОЛЕКТИВНОЮ НАВЧАЛЬНО-ПІЗНАВАЛЬНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ УЧНІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок