Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЯК ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЯК ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

Назва:
ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЯК ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,13 KB
Завантажень:
462
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇН
И


НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ
РАБОТА Юрій Іванович
УДК 35.072.3: 328.18
ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЯК ІНСТИТУТ
ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ
25.00.01 – теорія та історія державного управління
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державного управління при Президентові України.
Науковий керівник –
кандидат історичних наук, доцент
МЕЛЬНИЧЕНКО Віктор Іванович,
Національна академія державного управління
при Президентові України, доцент кафедри державного управління і менеджменту.
Офіційні опоненти: |
доктор наук з державного управління, професор
РОМАТ Євген Вікторович,
Київський національний торговельно-
економічний університет, професор кафедри маркетингу і комерційної діяльності; |
кандидат наук з державного управління
ГУРКОВСЬКИЙ Володимир Ігорович,
Служба безпеки України, Департамент спеціальних телекомунікаційних систем та захисту інформації,
заступник начальника юридичного відділу. |
Провідна установа – | Інститут політичних і етнонаціональних досліджень НАН України, відділ теоретичних
та прикладних проблем політології, м. Київ. |
Захист відбудеться 2 лютого 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.810.01 у Національній академії державного управління при Президентові України за адресою: 03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20, к. 212.
Із дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національної академії державного управління при Президентові України (03057, м. Київ, вул. Ежена Потьє, 20).
Автореферат розісланий 30 грудня 2006 р.
Учений секретар
спеціалізованої вченої ради В.О.Чмига
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Після здобуття Україною державного суверенітету й вибору демократичного шляху розвитку реальністю стала політична, економічна та ідеологічна різноманітність. Українське сус-пільство відчуває брак інтегруючих ідеалів. Це потребує наполег-ливого пошуку політичної та ідеологічної домінанти подальшого розвитку. В таких умовах адміністративно-командні методи державного управління поступаються місцем узгодженню інтересів і координації зусиль різних груп населення та громадських організацій у вирішенні актуальних питань державного будівництва, визначенні змісту та форми практичного здійснення державної влади.
Зміни у сприйнятті влади в суспільній свідомості висувають нові завдання перед органами державного управління. У зв’язку з цим особливого значення набуває інститут зв’язків із громадськістю (ЗГ). Активне використання ЗГ у практиці вітчизняного державного управління зумовлене передусім необхідністю створення цілісної, організаційно оформленої і законодавчо закріпленої системи взаємодії держави і суспільства та впровадження нових комунікативних технологій. Потре-бують наукового осмислення зміст якісних змін у діяльності органів державної влади, підвищення ролі державних інститутів, ефективність прямих і зворотних зв’язків органів державної влади з громадянами, об’єктивні суперечності між розвитком політичної демократії і ціле-спрямованістю та професійністю здійснення державної влади. В Україні все ширше застосовуються методи ЗГ, але в загальнотеоретичному контексті відчувається невизначеність у розумінні феномена ЗГ, їх зв’язку з цивілізаційними змінами і формуванням інформаційного суспільства.
В умовах трансформаційних процесів зростає об’єктивна потреба в дослідженні функціонального статусу ЗГ, механізму застосування прита-манних їм засобів, методів, прийомів і процедур; визначенні об’єктно-предметної специфіки, перспектив розвитку інституту ЗГ як системи взаємодії суспільства і держави, громадських структур і державного апарату, державних службовців і громадян.
Дослідження ЗГ як інституту державного управління покликане створити теоретичне підґрунтя для розв’язання важливих, але малодосліджених проблем, пов’язаних із демократизацією державного управління і становленням громадянського суспільства в Україні.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ЗВ’ЯЗКИ З ГРОМАДСЬКІСТЮ ЯК ІНСТИТУТ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок