Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

Назва:
РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,22 KB
Завантажень:
200
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНА МЕДИЧНА АКАДЕМІЯ
ПІСЛЯДИПЛОМНОЇ ОСВІТИ ім. П.Л.ШУПИКА
КАМАЛОВ Рафік Ханафійович
 
УДК 614.2.001.76 (477) + 616,31:356.33.075.5
РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ
СТОМАТОЛОГІЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ
ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ
14.02.03 – соціальна медицина
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
КИЇВ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України.
Науковий керівник – |
доктор медичних наук, професор,
член-кореспондент АМН України,
заслужений діяч науки і техніки України,
лауреат Державної премії України
в галузі науки та техніки
ВОРОНЕНКО Юрій Васильович,
Національна медична академія післядипломної освіти МОЗ України, ректор академії.
Офіційні опоненти: | доктор медичних наук, професор,
заслужений лікар України
ПАСЬКО Володимир Васильович,
Міністерство оборони України,
заступник Міністра;
доктор наук з державного управління, професор РАДИШ Ярослав Федорович,
Національна академія державного управління
при Президентові України, професор кафедри управління охороною суспільного здоров’я.
Провідна установа – | Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця, кафедра соціальної медицини
та охорони здоров’я.
Захист відбудеться 22 грудня 2006 р. о 13.30 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.613.07 при Національній медичній академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика МОЗ України за адресою: м. Київ-112, вул. Дорогожицька, 9, адміністративний корпус Національної медичної академії післядипломної освіти імені П.Л.Шупика, аудиторія № 46.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національної медичної ака-демії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика (м. Київ-112, вул. Дорого-жицька, 9).
Автореферат розісланий 21 листопада 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат медичних наук, доцент В.І.Бугро
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Проблема збереження і зміцнення здоров’я населення України є однією з найважливіших внутрішніх функцій держави. Про це свідчить затверджена Указом Президента України від 7 грудня 2000 р. № 1313/2000 Концепція розвитку охорони здоров’я населення України. Важливою складовою системи галузі є і підсистема стоматологічної допомоги – один з масових видів медичної допомоги населенню. У загальній моделі реформування охорони здоров’я вона посідає одне з провідних місць, що потребує наукового обґрунтування її вдосконалення відповідно до сучасних вимог з урахуванням світового досвіду.
Стоматологічна служба Збройних Сил (ЗС) України є невід’ємною частиною загальнодержавної системи стоматологічної допомоги. Однак окремі її елементи, побудовані за уніфікованим принципом ЗС колишнього Радянського Союзу, в тому числі й управління нею, виявились неадекватними новим соціально-економічним умовам і потребують відповідної оптимізації та адаптації з огляду на економічний стан України і суттєве скорочення бюджетного фінансування військової медицини.
Актуальність дослідження значною мірою зумовлюється необхідністю вико-нання Державної програми реформування та розвитку ЗС України до 2010 року (2000 р.), Концепції основних напрямів будівництва та розвитку медичної служби 3С України (2000 р.), які потребують наукового обґрунтування оптимізації системи медичної допомоги військовослужбовцям і ветеранам військової служби, а також удосконалення управління нею.
Про важливість наукових досліджень щодо управління військовою медициною як системою свідчать праці таких фахівців: В.Я.Білого (2001), В.В.Паська (2001, 2003), М.П.Бойчака (2001, 2003), М.І.Бадюка (2000, 2001), Л.А.Голика (2002), А.М. Лихоти (2002), Я.Ф.Радиша (2002, 2003) та ін. Проте, незважаючи на широкий їх спектр, теоретичні та практичні аспекти управління стоматологічним забезпеченням ЗС України досліджені недостат-ньо. Водночас окремі автори (Ю.О.Буртова, В.В.Коваленко (2004)) наголо-шують на наявності протиріч між потребою в застосуванні підходів до управління стоматологічною допомогою у ЗС України і відсутністю теоретико-методологічного і науково-прикладного підґрунтя для їх реалізації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: РЕФОРМУВАННЯ СИСТЕМИ УПРАВЛІННЯ СТОМАТОЛОГІЧНИМ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯМ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок