Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНТЕГРАЦІЯ В МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ

ІНТЕГРАЦІЯ В МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ

Назва:
ІНТЕГРАЦІЯ В МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,45 KB
Завантажень:
91
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ АГРАРНИХ НАУК
НАЦІОНАЛЬНИЙ НАУКОВИЙ ЦЕНТР“
ІНСТИТУТ АГРАРНОЇ ЕКОНОМІКИ”
ЧУГАЄВСЬКА Світлана Володимирівна
УДК 338.436:637.1
ІНТЕГРАЦІЯ В МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ
ПІДКОМПЛЕКСІ
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН.
Науковий керівник: доктор економічних наук,
старший науковий співробітник
Кузубов Микола Васильович,
Інститут економічного прогнозування НАН України, провідний науковий співробітник відділу економіки і політики аграрних перетворень
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Зимовець Віктор Наумович,
ННЦ “Інститут аграрної економіки” УААН,
головний науковий співробітник відділу
ціноутворення та кон’юнктури ринку
кандидат економічних наук
Харчишина Олена Володимирівна,
Житомирський державний університет ім. І.Франка,
директор інституту післядипломної освіти
Провідна установа: Об’єднаний інститут економіки НАН України,
відділ соціально-економічних аспектів розвитку АПК
Захист відбудеться “ 27 ” вересня 2005 року о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.350.01 Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, конференц-зал, 3 поверх, кімн. 317.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Національного наукового центру “Інститут аграрної економіки” УААН за адресою: 03680, м. Київ, МСП, вул. Героїв оборони, 10, 2 поверх, кімн. 212.
Автореферат розісланий 26 серпня 2005 р.
Вчений секретар спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук В.А.Пулім


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дослідження. На сучасному етапі розвитку суспільства відбувається підвищення вимог до структури і якості продовольчих ресурсів. Функція продовольчого забезпечення населення країни все в більших масштабах набуває взаємопов’язаних і взаємозалежних економічних зв’язків сільського господарства з переробними галузями народногосподарського комплексу. Донедавна вважалося, що досягнення цієї мети можливе лише шляхом поступового зближення, а в перспективі – на підставі досягнень науково-технічного прогресу на основі органічного злиття галузей виробництва сільськогосподарської сировини, її заготівлі, зберігання, промислової переробки, транспортування до місць реалізації та продажу споживачам. Такий шлях розвитку здавався цілком реальним з огляду на форми власності і господарювання, які існували на той час. Але з переходом до ринкової економіки і трансформації форм власності ці процеси набувають специфічних, притаманних лише ринковій економіці, форм. Вивчення особливостей розвитку інтеграційних процесів у ринкових умовах має вирішальне значення у пошуку взаємовигідних способів поєднання технологічно пов’язаних галузей виробництва, що і стало підставою для вибору теми дисертаційної роботи.
Сучасний стан інтеграційних процесів агропромислового підкомплексу та перспективи їх розвитку в умовах ринку протягом останніх років привертають увагу багатьох дослідників. Серед авторів наукових розробок з цієї проблеми варто виділити таких науковців: Андрійчук В.Г., Березівський П.С., Бойко В.І., Гайдуцький П.І., Зимовець В.Н., Ільчук М.М., Крисальний О.В., Коденська М.Ю., Кузубов М.В., Малік М.Й., Месель-Веселяк В.Я., Мостенська Т.Л., Саблук П.Т., Шпичак О.М., Щепієнко П.В. та інші. Проте неоднакові темпи перебігу цих процесів на етапі ринкових перетворень у різних регіонах країни вимагають більш детального вивчення проблеми, пошуку і наукового обґрунтування шляхів її ефективного вирішення. Більшість дослідників основну увагу приділяють вивченню стану галузі скотарства на загальнодержавному рівні, хоча, на наш погляд, саме на регіональному рівні найбільш яскраво проявляються закономірності розвитку інтеграційних процесів, без вивчення яких неможливо передбачити перспективи розвитку молочної галузі в Україні в цілому.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ІНТЕГРАЦІЯ В МОЛОКОПРОДУКТОВОМУ ПІДКОМПЛЕКСІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок