Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

Назва:
ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,02 KB
Завантажень:
85
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ЕКОНОМІКИ І ТОРГІВЛІ
ІМ.М.ТУГАН-БАРАНОВСЬКОГО
ГЛУЩЕНКО ЯРОСЛАВА ІВАНІВНА
УДК 336.22:658.012.2
ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ
Спеціальність 08.06.01- Економіка, організація і управління підприємством
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк - 2005
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Донецькому державному університету економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, професор
Сухарева Людмила Олексіївна, Донецький державний
університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри контролю і аналізу господарської
діяльності
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, доцент
Каламбет Світлана Валеріївна, Дніпропетровський
державний університет залізничного транспорту
ім. академіка В. Лазаряна, завідувач кафедри фінансів і
банківської справи
 
кандидат економічних наук, доцент
Папаіка Олександр Олексійович, Донецький державний
університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського,
завідувач кафедри банків і банківської діяльності
 
Провідна установа: Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк).
Захист відбудеться 7 червня 2005 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.055.01 у Донецькому державному університеті економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського за адресою: 83050, м.Донецьк, вул.Щорса, 31.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донецького державного університету економіки і торгівлі ім.М.Туган-Барановського за адресою: 83017, м.Донецьк, б.Шевченка, 30.
Автореферат розісланий 6 травня 2005р.
В.о. вченого секретаря
спеціалізованої вченої ради О.Б.Чернега
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Одним із напрямків підвищення ефективності господарювання є подальше удосконалення податкового планування для забезпечення власників капіталу та керівництва необхідною інформацією, яка з достатньою повнотою характеризує вплив податкової системи на внутрішнє середовище підприємства та дозволяє приймати більш обґрунтовані управлінські рішення.
Складання прогнозу податкових платежів, виявлення та аналіз факторів, які впливають на рівень податкового навантаження, оцінка економічної доцільності вкладання коштів у бізнес за умов існуючого рівня податкового навантаження створюють умови для обрання підприємствами більш оптимального варіанту здійснення фінансово-господарської діяльності в умовах діючої податкової системи. Податкове планування дозволяє підприємствам запобігти багатьох складних ситуацій та частково усуває негативний ефект невизначеності і мінливості зовнішнього середовища.
Питанням податкового планування підприємств приділяється в наш час значна увага. У роботах відомих вітчизняних і зарубіжних вчених І.Бланка, В.Вишневського, О.Горбунова, А.Загороднього, А.Єлисєєва, Ю.Іванова, С.Каламбет, К.Ковальчука, А.Медведєва, П.Мельника, О.Папаіки, О.Погорлецького, Т.Реви, С.Сутирина, Д.Тихонова та інших досліджуються важливі теоретичні й практичні аспекти податкового планування. Разом з тим до цього часу залишаються дискусійними та не до кінця розробленими питання стосовно місця податкового планування в системі управління підприємством. Необхідність вирішення проблем, пов’язаних з неоперативним наданням інформації про податкові наслідки господарських операцій, надмірною тривалістю процедур збору й обробки інформації про податкові платежі, неузгодженістю дій функціональних підрозділів підприємства під час її передачі, обумовили актуальність теми дисертації, її мету і завдання дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертацію виконано відповідно до тематики науково-дослідних робіт Донецького державного університету економіки і торгівлі ім. М.Туган-Барановського, а саме: господоговірних тем №966/2003 “Розробка методики платіжного податкового календаря” (номер держреєстрації 0105U001791, автором розроблено методику складання платіжного податкового календаря підприємства); № 83/2005 “Методичне забезпечення діяльності бухгалтерської служби підприємства” (номер держреєстрації 0105U001792, автором розроблено методику формування податкової стратегії підприємства).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: ПОДАТКОВЕ ПЛАНУВАННЯ В СИСТЕМІ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВОМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок