Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

Назва:
СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,44 KB
Завантажень:
153
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
ХЕРСОНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДОРОВСЬКИЙ ДМИТРО ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 681.3.01+519.816+658.274
СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ
ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ
ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ
05.13.06 – Автоматизовані системи управління
та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському національному технічному університеті Міністерства освіти й науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
РАДВАНСЬКА Людмила Миколаївна,
Херсонський національний технічний університет,
декан Таврійського факультету.
фіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
ШАРОНОВА Наталія Валеріївна,
Національний технічний університет “ХПІ”, м. Харків,
завідувач кафедри інтелектуальних комп’ютерних систем;
кандидат технічних наук, доцент
ХОШАБА Олександр Мирославович,
Вінницький національний технічний університет,
доцент кафедри інформаційного менеджменту.
Захист відбудеться “24” вересня 2007 р. о 12.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .052.01 в Херсонському національному технічному університеті за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24, корп. 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Херсонського національному технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе, 24.
Автореферат розісланий “23” серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А. В. Шеховцов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне гірничо-металургійне обладнання характеризується складністю й високою вартістю поточного обслуговування. Процес його експлуатації перетворився у комплексну проблему, при розв’язанні якої потрібно водночас ураховувати управлінські, виробничі, фінансові, технічні й кадрові фактори. Використання традиційного спрощеного підходу до цієї проблеми на практиці призведе до великих фінансових втрат. У зв’язку з цим важливої ролі набуває концепція управління обслуговуванням обладнання, яка має назву теротехнології й заснована на комплексному врахуванні різних суперечливих факторів, що впливають на ефективність експлуатації й діагностики гірничо-металургійного обладнання.
У загальній постановці це завдання є некоректним, тобто не має єдиного рішення, а дає певну область компромісів, яка охоплює оптимальні рішення. У зв'язку з цим виникає проблема регуляризації вихідного завдання. Для неповністю формалізованих і погано структурованих систем таким регулюючим елементом є особа, що приймає рішення (ОПР), яка заміщує своїми евристичними знаннями нестачу формальної інформації. Діагностування такого обладнання буде успішним у тому випадку, якщо ОПР – надійний, стабільний, ефективний елемент. Саме тому в останні роки в автоматизованих системах управління все частіше об'єктом вивчення є процеси прийняття управлінських рішень (ППУР). Для них характерна більша відповідальність рішень, які тягнуть за собою серйозні наслідки, а також високий ступінь невизначеності умов. Сутність таких рішень полягає в координації діяльності підлеглих підсистем, що саме по собі навіть в умовах цілковитої визначеності є важливою проблемою.
У теорії прийняття рішень існує два основні напрямки досліджень. Перший, залишаючи осторонь процедури формування цілей і вибір критеріїв, розглядає лише формальні методи пошуку оптимального рішення, при цьому процедура ухвалення рішення найчастіше зводиться до деякого завдання математичного програмування. У другому напрямку досліджень головна увага приділяється формальному дослідженню процедур формування цілей, вибору критеріїв, а також вибору альтернатив поводження з урахуванням зазначених вище неформальних факторів. Спільною головною рисою всіх підходів другого напрямку є включення ОПР у логіко-математичну процедуру вибору альтернатив поводження.
ОПР повинна видати основні оцінки, що перетворюють прийняту математичну процедуру в одну зі схем математичного програмування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СИСТЕМА ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ФУНКЦІОНАЛЬНОЇ ДІАГНОСТИКИ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок