Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Вогнестійкість одно- і багатошарових просторових конструкцій житлових та громадських будівель

Вогнестійкість одно- і багатошарових просторових конструкцій житлових та громадських будівель

Назва:
Вогнестійкість одно- і багатошарових просторових конструкцій житлових та громадських будівель
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
30,78 KB
Завантажень:
42
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
Харківський державний
технічний університет
будівництва та архітектури
Демчина Богдан Григорович
УДК 624.074.04
 
Вогнестійкість одно- і багатошарових
просторових конструкцій житлових
та громадських будівель
05.23.01 - будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
доктора технічних наук
Харків - 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському зональному науково-дослідному і проектному інституті по цивільному будівництву (КиївЗНДІЕП) Державного комітету будівництва, архітектури та житлової політики України.
Науковий консультант:
доктор технічних наук, професор
Коляков Марк Йосипович,
заступник директора з науки КиївЗНДІЕП.
Офіційні опоненти:
докт. техн. наук, професор
Молодченко Геннадій Анатолійович,
зав. кафедри будівельних конструкцій Харківської державної академії міського господарства;
докт. техн. наук, професор
Немчінов Юрій Іванович,
заступник директора Державного науково-дослідного інституту будівельних конструкцій;
докт. техн. наук, професор
Клованич Сергій Федорович,
професор кафедри інженерних конструкцій і водних досліджень Одеського національного морського інституту.
Провідна установа:
Донбаська державна академія будівництва та архітектури, Міністерство освіти і науки України, м. Макіївка.
Захист відбудеться “8” квітня 2003р. о 1230 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.056.04 у Харківському державному технічному університеті будівництва та архітектури за адресою: 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Харківського державного технічного університету будівництва та архітектури, 61002, м. Харків, вул. Сумська, 40.
Автореферат розісланий “6” березня 2003р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук, доцент Ємельяненко М.Г.


Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Сучасні тенденції розвитку будівництва в Україні йдуть в напрямку використання нових енергоефективних зарубіжних та вітчизняних технологій, матеріалів та конструкцій, які для масового застосування вимагають перевірки їх пожежної безпеки. Компонентом пожежної безпеки є вогнестійкість конструкцій, фактичне значення якої часто не співпадає з вогнестійкістю вказаною у супровідних документах, через невідповідність пожежних норм різних країн або через бажання постачальників збути товар, параметри якого не задовольняють пожежні вимоги України. Тому широке впровадження нових технологій, матеріалів і конструкцій можливе після їх атестації (сертифікації) через проведення вогневих випробувань у спеціальних установках та на фрагментах будівель збудованих у натуральну величину або після підтвердження їх пожежних параметрів надійними розрахунковими методами.
Відомі вогневі установки, що збудовані в Росії та інших країнах, не дають технічної можливості провести вогневі випробування нових просторових енергоефективних багатошарових архітектурно-конструктивних технологічних систем (АКТС), що складаються з будівельних конструкцій, які містять в собі високоефективні утеплювачі, через їх великі габаритні розміри на цілу кімнату. При цьому можуть виникати проблеми відтворення у великих вогневих камерах умов реальної пожежі та приведення результатів випробувань до стандартних, достовірної імітації стиків і умов примикання окремих елементів просторових об’ємних блоків (ОБ) із сусідніми блоками та врахування їх взаємного впливу і сумісної роботи, малої інформативності та недосконалості існуючої контрольно-вимірювальної апаратури та приладів, що працюють в умовах дії високих температур пожежі та зовнішнього навантаження. Перевагу над лабораторними дослідженнями у вогневих установках мають натурні вогневі випробування на дво-триповерхових фрагментах або цілих будівлях. Головним недоліком лабораторних та натурних вогневих випробувань є висока вартість і великі трудовитрати при їх реалізації.
Отже, створення інженерного методу розрахунку межі вогнестійкості просторових енергоефективних одно- і багатошарових конструкцій житлових та громадських будівель і вдосконалення методики вогневих досліджень є актуальною науковою проблемою, яка має велике теоретичне і практичне народногосподарське значення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Вогнестійкість одно- і багатошарових просторових конструкцій житлових та громадських будівель

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок