Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ В РЕГІОНІ

УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ В РЕГІОНІ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ В РЕГІОНІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,56 KB
Завантажень:
265
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
СХІДНОУКРАЇНСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені ВОЛОДИМИРА ДАЛЯ
УЛЬЯНИЦЬКА ОЛЬГА ВАСИЛІВНА
УДК 334.012.64 (447)
УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ
ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ
В РЕГІОНІ
Спеціальність 08.06.01 – Економіка, організація і управління
підприємствами
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Луганськ – 2004
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано в Донбаському гірничо-металургійному інституті
Міністерства освіти і науки України (м. Алчевськ).
Науковий керівник –
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Єрмошенко Микола Миколайович, Національна академія управління, проректор з наукової роботи (м. Київ);
кандидат економічних наук Толмачова Ганна Федорівна, Інститут економіки промисловості НАН України, науковий співробітник відділу проблем управління виробництвом (м. Донецьк).
Провідна установа – Кременчуцький державний політехнічний університет Міністерства освіти і науки України, кафедра менеджменту (м. Кременчук).
Захист відбудеться 26 лютого 2004 року о 15 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 29.051.01 у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля Міністерства освіти і науки України за адресою: 91034, Луганськ - 34, кв. Молодіжний, 20а.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля за адресою: 91034, Луганськ, кв. Молодіжний, 20а.
Автореферат розісланий 23 січня 2004 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Г.В. Козаченко
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Розв’язання проблем економічного і соціального розвитку України, як держави з перехідним типом економіки, потребує розширення сфер підприємницької діяльності, перед усім, малого бізнесу – суттєвого фактору сприяння виходу економіки з кризового стану, забезпечення економічного зростання та соціальної стабільності в українському суспільстві.
Важливе значення малого підприємництва обумовлює необхідність пошуку нових взаємопов’язаних заходів щодо забезпечення сприятливих умов його становлення і ефективного розвитку на державному та регіональному рівнях. Переважно регіональна спрямованість функціонування підприємств малого бізнесу покликана підвищувати добробут місцевого населення та сприяти зміцненню економічного потенціалу регіонів держави.
Численні дослідження свідчать, що є декілька показників, за якими оцінюють внесок малого бізнесу в економічний розвиток міста, регіону, держави. Насамперед, це вартість виготовленої продукції (робіт, послуг), створені нові робочі місця, кількість зайнятих у малому підприємництві, створення конкурентного середовища тощо. Але ні в статистичній звітності всіх рівнів, ні в інших нормативних документах владних структур, ні в наукових публікаціях стосовно малого підприємництва не враховується внесок малого бізнесу в оздоблення та благоустрій населених пунктів відповідних адміністративних одиниць. Без такого врахування неможливо дати повну оцінку соціально-економічній діяльності малих підприємств і їх співпраці з місцевим самоврядуванням. Разом з тим відсутність методичних основ визначення обґрунтованої кількості малих підприємств на конкретній адміністративній території і неможливість прогнозування цього показника на перспективу обумовлюють доцільність проведення подальших досліджень.
Необхідність обґрунтування та розробки практичних рекомендацій щодо удосконалення управління діяльністю підприємствами малого бізнесу в регіоні зумовили вибір теми досліджень та її актуальність, встановлення мети і завдань дисертаційної роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано у відповідності із планом науково-дослідних робіт Донбаського гірничо-металургійного інституту Міністерства освіти і науки України. У рамках теми „Розробка методичних основ прогнозування виробничо-економічного потенціалу підприємств різноманітної форми власності” (номер державної реєстрації 0102U002976) здобувачем розкриті структурні зміни форм власності підприємств малого бізнесу за роки ринкових трансформаційних процесів в економіці України.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ УПРАВЛІННЯ ПІДПРИЄМСТВАМИ МАЛОГО БІЗНЕСУ В РЕГІОНІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок