Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ

МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ

Назва:
МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,03 KB
Завантажень:
435
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
Херсонський національний технічний університет
Захарченко Раїса Миколаївна
УДК 681.32
МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ
05.13.06 – автоматизовані системи управління та прогресивні інформаційні технології
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Херсон - 2005


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Херсонському державному аграрному університеті на кафедрі економічної кібернетики Міністерства АПК України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор Марасанов Володимир Васильович, завідувач кафедри економічної кібернетики Херсонського державного аграрного університету
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Шарко Олександр Володимирович, професор кафедри загальної та прикладної фізики Херсонського національного технічного університету;
доктор технічних наук, професор Рябченко Ігор Миколайович, завідувач кафедри інформаційних технологій Харківської національної академії міського господарства.
Провідна установа:
Харківський національний університет радіоелектроніки, кафедра системотехніки, Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист відбудеться ”22”__квітня___2005 р. о _900_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 67.052.01 Херсонського національного технічного університету за адресою: 73008, м. Херсон, Бериславське шосе 24, корп.1, ауд, 223.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського національного технічного університету за адресою 73008, м. Херсон, Бериславське шосе 24, корп. 1.
Автореферат розісланий ”_15”_березня_2005 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Костін В.О.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
В умовах створення ринкових відносин одним із важливих завдань є підвищення ефективності функціонування промислових підприємств, у тому числі і за рахунок більш раціональної побудови автоматизованих систем переробки інформації і управління. Важливою передумовою ритмічності виробничого процесу на підприємстві є своєчасне і повне забезпечення його необхідними технологічними, трудовими, матеріальними і фінансовими ресурсами. Вирішення даної проблеми не можливе без використання сучасних інформаційних технологій. Такі технології повинні забезпечувати розв’язання відповідних задач, коректність і точність розрахунку, підвищення продуктивності праці, можливість зменшити витрати, які вкладаються в запаси. Науковою базою для дисертаційних досліджень стали роботи Таха Х., Ричарда Б. Чайза., Дж. Моудера, Тунєєва М.М., Гарнаєва А.Ю., Марасанова В.В., Вагнера Г., Бутинець Ф.Ф., Вентцель О.С., Чистова Д.В., Кротова Ф.В. та ін.
Актуальність теми. Необхідність підвищення ефективності та наукового обґрунтування управлінських рішень при управлінні виробничо-фінансовою діяльністю підприємств випливає із об’єктивних умов розвитку економіки України на сучасному етапі. Мета розвитку підприємств в умовах ринкових відносин – підвищення ефективності його функціонування.
Тематика досліджень є актуальною, тому що одержання та аналіз інформації, підготовки рішень управління, що здатні враховувати особливості підприємств, для вірного проведення скорочення запасів, які дозволяють скоротити витрати, підвищити якість і ефективність виробництва, збільшити його прибуток, не можливо без використання інформатизації процесів управління, широкого використання математичних моделей, нових інформаційних технологій.
Сучасні автоматизовані системи переробки інформації і інструментальні засоби складні в використанні, мають значну вартість, часто недоступні широкому колу спеціалістів, до того ж багато із них стали інтелектуальною власністю. Актуальною є необхідність розробки нових моделей, алгоритмів і програмних продуктів, які б використовувалися при вирішенні оптимізаційних задач в АПК про створення запасів продукції з обмеженим часом зберігання.
Зв’язок з науковими програмами, планами, темами. Зміст роботи, її основні задачі відповідають державним науково-технічним програмам, які сформульовані в Законах України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про національну програму інформатизації”, а також планам найважливіших науково-технічних робіт Міністерства освіти і науки України:
6 – Інформатика, автоматизація та приладобудування;
6.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: МЕТОДИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ В СИСТЕМАХ УПРАВЛІННЯ ЗАПАСАМИ НА ПІДПРИЄМСТВАХ В УМОВАХ ОБМЕЖЕНОГО ЧАСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок