Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Хірургічне лікування хворих на генералізований пародонтит з використанням системної ензимотерапії і пентоксифіліну

Хірургічне лікування хворих на генералізований пародонтит з використанням системної ензимотерапії і пентоксифіліну

Назва:
Хірургічне лікування хворих на генералізований пародонтит з використанням системної ензимотерапії і пентоксифіліну
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,31 KB
Завантажень:
306
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
МІНІСТЕРСТВО ОХОРОНИ ЗДОРОВЯ УКРАЇНИ
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ МЕДИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
ДЕРКАЧ Лілія Зіновіївна
УДК 616.314-089+616.314.17-008.1+615.355+615.24
Хірургічне лікування хворих на генералізований пародонтит з використанням системної ензимотерапії і пентоксифіліну
14.01.22- стоматологія
АВТОРЕФЕРАТ
Дисертація на здобуття наукового ступеня
кандидата медичних наук
Івано-Франківськ – 2007
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Івано-Франківському державному медичному університеті
МОЗ України
Науковий керівник: доктор медичних наук, професор ПЮРИК Василь Петрович, Івано-Франківський державний медичний університет МОЗ України, кафедра хірургічної стоматології, завідувач кафедри
Офіційні опоненти: доктор медичних наук, професор ЛОМНИЦЬКИЙ
Ігор Ярославович, Львівський національний медичний
університет ім.Данила Галицького МОЗ України,
кафедра хірургічної стоматології та щелепно-лицевої
хірургії, професор кафедри
доктор медичних наук, професор РИБАЛОВ Олег
Васильович, Вищий державний навчальний заклад
України “Українська медична стоматологічна академія”
МОЗ України, кафедра хірургічної стоматології та
щелепно- лицевої хірургії, завідувач кафедри.
Захист відбудеться “ 9” листопада 2007 р. о 13 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 20.601.01 в Івано-Франківському державному медичному університеті МОЗ України (76018, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 2).
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Івано-Франківського державного медичного університету МОЗ України (76018, м.Івано-Франківськ, вул. Галицька, 7).
Автореферат розісланий “ 4 ” жовтня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
доктор медичних наук, професор О.І.Дєльцова


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
 
Актуальність теми. Проблема генералізованого пародонтиту (ГП) – одна з актуальних у сучасній стоматології (А.В.Борисенко, 2005; К.М.Косенко, 2005). Це зумовлено перевагою ГП в структурі стоматологічних захворювань, складністю і варіабельністю етіології та патогенезу, взаємозвязком місцевих і соматичних порушень (І.А.Бугоркова, 2005; Х.Р.Погранична, І.Я.Ломницький, 2005). Його поширеність у залежності від регіону та віку обстежених досягає 40 - 90% (В.І.Герелюк, Н.В.Нейко, 2004; Л.А.Хоменко, Н.В.Биденко, 2006).
ГП, для якого характе-рний запально-дистрофічний процес у пародонті, призводить до мікроциркуляторних, імуноло-гічних порушень, метаболічних розладів, гіпоксії, втрати зубів (А.И.Воложин, В.Г.Порядин, А.М.Казимирський, 2005; О.В.Рибалов, 2006). Захворювання має багатофакторний патогенетичний вплив на організм хворого, може бути причиною хроніосепсису, супроводжується втратою мінерального та органічного компонентів кістки, знижує резистент-ність організму до інфекційних чинників, негативно впливає на функцію травлення, психоемоційну сферу (И.В.Безрукова, А.И.Грудянов, Г.Ф.Белоклицкая, 1999; І.А.Горбачова, А.І.Керсанов, Л.Ю. Орехова, 2004).
На сьогоднішній день успіх при лікуванні хворих на ГП ІІ-ІІІ ступеня важкості можливий з обов'язковим використанням хірургічних методик (М.В.Данилевський, А.В.Борисенко, 2000; Г.М.Мельничук, М.М.Рожко, 2004). Разом із тим, як вказує більшість дослідників, пародонтальна хірургія не завжди дозволяє досягнути бажаного результату, особливо у віддаленому післяопераційному періоді (А.Г.Гулюк, В.В.Дець, Т.Д.Георгієв, 2004; В.П.Пюрик, 2006).
Тенденція до постійного зростання захворюваності, зокрема серед осіб працездатного віку, ускладнення, які виникають, як у ранньому, так і у віддаленому післяопераційному періоді, обумовлюють велике медичне та соціально - економічне значення цієї проблеми і потребують розробки програм адекватної хірургічної та медикаментозної корекції.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є фрагментом комплексної науково-дослідної роботи кафедри хірургічної стоматології Івано-Франківського державного медичного університету “Клініка, діагностика, лікування патологічних станів зубо-щелепової системи, які викликають або супроводжуються втратою кісткової тканини” (державний реєстраційний № 0106U005566).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Хірургічне лікування хворих на генералізований пародонтит з використанням системної ензимотерапії і пентоксифіліну

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок