Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> “УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ПЕРЕДІНКУБАЦІЙНОЇ ОБРОБКИ ЯЄЦЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРЮВАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ РЕМОНТНОГО СТАДА КУРЕЙ КРОСУ “ПРОГРЕС”

“УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ПЕРЕДІНКУБАЦІЙНОЇ ОБРОБКИ ЯЄЦЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРЮВАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ РЕМОНТНОГО СТАДА КУРЕЙ КРОСУ “ПРОГРЕС”

Назва:
“УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ПЕРЕДІНКУБАЦІЙНОЇ ОБРОБКИ ЯЄЦЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРЮВАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ РЕМОНТНОГО СТАДА КУРЕЙ КРОСУ “ПРОГРЕС”
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,48 KB
Завантажень:
76
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ХЕРСОНСЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ АГРАРНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
АРХАНГЕЛЬСЬКА МАРИНА ВІКТОРІВНА
УДК: 636.57:636.082.47:636.087.8:636.083.37
“УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ПЕРЕДІНКУБАЦІЙНОЇ ОБРОБКИ ЯЄЦЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРЮВАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ РЕМОНТНОГО СТАДА КУРЕЙ КРОСУ “ПРОГРЕС”
06.02.04. – технологія виробництва продуктів тваринництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата сільськогосподарських наук
Херсон ? 2007
Дисертація є рукописом
Робота виконана в Херсонському державному аграрному університеті Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник – доктор сільськогосподарських наук, професор
Іванов Володимир Олександрович, завідувач кафедри морфології та фізіології тварин, Херсонський державний аграрний університет.
Офіційний опонент – доктор сільськогосподарських наук, професор
Котенджи Генадій Павлович, завідувач кафедри технології виробництва продукції тваринництва, Сумський Національний аграрний університет, Мінагрополітики України
Офіційний опонент – кандидат сільськогосподарських наук, Базиволяк Світлана Михайлівна, старший викладач кафедри птахівництва Національний аграрний університет Кабінету міністрів України
Захист дисертації відбудеться "12" вересня 2007 року о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К.67.830.02. в Херсонському державному аграрному університеті (73006, м. Херсон, вул. Р.Люксембург, 23, ауд. 64, головний навчальний корпус).
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Херсонського державного аграрного університету за адресою: 73006, м. Херсон, вул. Р.Люксембург, 23 (головний навчальний корпус).
Автореферат розісланий "10" серпня 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради В.Д. Карапуз


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Подальший розвиток галузі птахівництва неможливий без розробки й удосконалення технологій виробництва м'яса і яєць птиці. На сучасному етапі розвитку галузі птахівництва важливого значення набуває використання нових прийомів і методів підвищення яєчної і м’ясної продуктивності, виходячи з стимулювання інтенсивності формоутворюючих процесів в ембріогенезі.
Як відомо, успіх відтворення стада залежить не тільки від додаткового стимулювання росту птиці в постембріональний період розвитку, але і від виводу молодняку та його збереженості в ранньому постнатальному періоді. Дослідженнями ряду вчених (Коваленко В.П., Боліла С.Ю., 1997; Бородай В.П., Базиволяк С.М., 2003 та ін.) доведено, що досягнення високих показників продуктивності птиці при мінімальних витратах матеріальних і трудових ресурсів можливо, в першу чергу, при дотриманні ряду технологічних і організаційних заходів, що включають поліпшення процесів обробки яєць, інкубації, застосування більш скоординованих програм годівлі, утримання і розведення птиці.
На сьогоднішньому етапі на репродукторних підприємствах для підвищення виводу молодняку проводиться стимулювання його ембріонального розвитку. Для цього застосовують ряд біологічно активних речовин (вітаміни, ферменти, органічні кислоти та інше), які вводять у яйці перед інкубацією різними способами. При впровадженні цих способів на інкубаторних станціях збільшилася виводимість молодняку та покращилися їх кондиційні якості. Однак були виявлені ряд недоліків. Перш за все це стосується енергомісткості і трудомісткості способів введення біологічних речовин та їх великої вартості.
Також ще залишається недостатньо вивченим вплив БАР на гістогенез птиці в період інкубації та розвиток органів в постембріональний періоди, біохімічні показники крові. Тому розробка нових способів передінкубаційної глибинної обробки яєць і контролю над протіканням інкубаційного розвитку є дуже актуальною, а їхнє впровадження сприяє ресурсозбереженню і підвищенню ефективності виробництва яєць та м’яса птиці
Зв’язок роботи з науковими темами і програмами. Робота є складовою частиною науково-дослідних робіт біолого-технологічного факультету Херсонського державного аграрного університету за темою: “Створення вітчизняної породної групи птиці м’ясо-яєчного типу для фермерських та особистих підсобних господарств” (№ державної реєстрації 0101U001995).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: “УДОСКОНАЛЕННЯ СПОСОБУ ПЕРЕДІНКУБАЦІЙНОЇ ОБРОБКИ ЯЄЦЬ ДЛЯ ПІДВИЩЕННЯ ВІДТВОРЮВАЛЬНИХ ЯКОСТЕЙ РЕМОНТНОГО СТАДА КУРЕЙ КРОСУ “ПРОГРЕС”

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок