Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РЕГУЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

РЕГУЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

Назва:
РЕГУЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,07 KB
Завантажень:
294
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Філатова Тетяна Валентинівна
УДК 331.108.45:332.122.6
РЕГУЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ
КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО
РЕГІОНУ
Спеціальність 08.00.07 – демографія, економіка праці,
соціальна економіка і політика
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Донецьк – 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано на кафедрі економіки підприємства Донецького університету економіки та права
Науковий керівник – кандидат економічних наук, доцент
Жорняк Тетяна Степанівна,
Донецький університет економіки
та права, перший проректор,
професор кафедри економіки
підприємства
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Савченко Василь Антонович, Київський національний економічний університет (м. Київ), професор кафедри управління персоналом;
кандидат економічних наук, доцент Антонюк Валентина Полікарпівна, Інститут економіки промисловості НАН України (м. Донецьк), провідний науковий співробітник відділу економічних проблем охорони праці та соціальної політики.
Захист відбудеться 14 грудня 2007 р. об 11 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.051.03 у Донецькому національному університеті за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців,186, ауд. 409.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Донецького національного університету за адресою: 83055, м. Донецьк, вул. Університетська, 24.
Автореферат розісланий ”02” листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
д.е.н., доцент С.П. Калініна


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасні умови трансформації економічної системи України та розвитку ринкових відносин, отримання регіонами значної економічної самостійності вимагають регулювання регіональних відтворювальних процесів. Для забезпечення стійкого розвитку регіону особливого значення набуває збалансування ринку праці як чинника економічної та соціальної стабільності у регіоні.
Процеси виробництва у регіоні висувають високі вимоги до рівня і якості освіти працівників. Функціонування підприємств у промислових регіонах, зміна структури та темпів зростання виробництва впливають на динаміку розвитку ринку праці, що необхідно враховувати при підготовці кадрів. Диспропорції, що склалися у підготовці кваліфікованих кадрів, надлишок фахівців з одних напрямів підготовки та їх нестача з інших, посилення конкуренції на ринку праці серед тих, хто прагне знайти роботу, потребують якісних змін у системі підготовки кадрів та висувають необхідність регулювання цих процесів.
Дослідження виробничих процесів на регіональному рівні в сучасних умовах соціально-економічних перетворень визначається необхідністю наукового обгрунтування ефективних та дієвих заходів з регулювання якості підготовки кваліфікованих кадрів та забезпечення стійкого розвитку регіональної економіки. Ефективне використання кваліфікованої робочої сили та регулювання підготовки кваліфікованих кадрів потребує втілення у практику господарювання економічних принципів та напрямів розвитку, викладених у Конституції України, Законах України „Про вищу освіту”, „Про освіту”, „Про професійно-технічну освіту”, „Про зовнішньоекономічну діяльність”, „Про інвестиційну діяльність”, Законі України „Про зайнятість населення”, у Концепції державної регіональної політики.
Теоретичні та прикладні аспекти підготовки кваліфікованих кадрів досліджено у наукових працях багатьох учених-економістів і практиків, зокрема В.П.Антонюк, С.І.Бандура, Я.Г.Берсуцького, В.М.Василенка, Н.І.Гордієнка, В.В. Гришка, Б.М. Данилішина, М.І.Долішнього, Т.С.Жорняк, Т.А.Заєць, О.М.Зухби, С.П.Калініної, О.В.Комеліної, Б.Т.Кліяненка, Н.Я.Лобанова, Н.Д.Лук’янченко, Ю.В.Макогона, О.В.Мартякової, В.К.Мамутова, В.О.Оніщенка, В.М.Петюха, В.А.Савченка, М.Г.Чумаченка.
У той же час, недостатньо дослідженими залишаються питання регулювання якості підготовки кваліфікованих кадрів, що обумовлює актуальність теми роботи.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: РЕГУЛЮВАННЯ ЯКОСТІ ПІДГОТОВКИ КВАЛІФІКОВАНИХ КАДРІВ ДЛЯ ПРОМИСЛОВОГО РЕГІОНУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок