Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Фізико-хімічні процеси на поверхні плівок мідних сплавів

Фізико-хімічні процеси на поверхні плівок мідних сплавів

Назва:
Фізико-хімічні процеси на поверхні плівок мідних сплавів
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,62 KB
Завантажень:
155
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
структуры протеина в случае, если эти силы частично или полностью скр
ыты внутри белковых молекул


Міністерство освіти і науки України
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника
Ляпіна Олена Василівна
УДК 554.023.2:669.38
Фізико-хімічні процеси
на поверхні плівок мідних сплавів
01.04.18 – фізика і хімія поверхні
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата хімічних наук
Івано-Франківськ – 2006


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі фізичної і колоїдної хімії Одеської національної академії харчових технологій МОН України
Науковий
керівник: | доктор технічних наук, професор
Костржицький Анатолій Ігорович,
Одеська національна академія харчових технологій,
завідувач кафедри фізичної і колоїдної хімії
Офіційні опоненти: | доктор хімічних наук
Аксіментьєва Олена Ігорівна,
Львівський національний університет
імені Івана Франка,
головний науковий співробітник
доктор хімічних наук, професор
Неділько Сергій Андрійович,
Київський національний університет
імені Тараса Шевченка,
професор кафедри неорганічної хімії
Провідна установа: | Інститут хімії поверхні НАН України, м. Київ
Захист відбудеться 29 червня 2006 р. о 15 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К .051.03 при Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника за адресою: 76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 79.
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника (76025, м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 79).
Відгуки на автореферат у двох примірниках, завірені печаткою, просимо надсилати за адресою: вченому секретарю спеціалізованої вченої ради
К 20.051.03 при Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника, вул. Шевченка 57, м. Івано-Франківськ, Україна, 76025.
Автореферат розіслано “26” травня 2006 року.
Учений секретар спеціалізованої
вченої ради, К 20.051.03 Кланічка В.М.
Загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Перспективними планами розвитку вітчизняної промисловості передбачено вирішення задач, направлених на подальше вдосконалення виробництва і економне витрачання матеріальних ресурсів. Останнє передбачає розробку і впровадження новітніх технологій, що включають зниження споживання гостродефіцитних матеріалів за рахунок використання дешевших. В першу чергу, це відноситься до різних дорогоцінних металів, що використовуються в різних виробах електронної техніки.
Найбільш сучасною технологією отримання різних елементів пристроїв електронної техніки є випаровування і конденсація матеріалів у вакуумі. Широке використання функціональних плівок і покриттів з дорогоцінних металів (золото, срібло, платина і сплави на їх основі) обумовлене багатьма факторами, зокрема поєднанням високої електропровідності з хорошими корозійними властивостями. Але, висока їх вартість, обмежені запаси і можливості придбання за кордоном визначили необхідність проведення наукових досліджень і технологічних розробок по повній або частковій заміні дорогоцінних металів дешевими матеріалами із збереженням функціональних і експлуатаційних властивостей плівок.
Аналіз літератури показав, що наукові роботи присвячені технології нанесення покриттів із матеріалів-замінників, вивчення особливостей випаровування і формування плівок, дослідження основних електрофізичних параметрів конденсованих систем. Разом з тим практично повністю відсутні відомості про вплив умов експлуатації на функціональні властивості і експлуатаційні характеристики конденсованих систем, відсутні науково обґрунтовані рекомендації щодо оптимізації складів і технологічних параметрів нанесення виконавських елементів вузлів електронної техніки, можливих умов їх експлуатації. Розв’язання цих питань набуває особливого значення при експлуатації виробів без додаткового захисту від дії навколишнього середовища. У цьому випадку дані про фізико-хімічні властивості конденсованих систем визначають вибір матеріалів-замінників з врахуванням очікуваних умов експлуатації виробів.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: Фізико-хімічні процеси на поверхні плівок мідних сплавів

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок