Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ РИНКІВ

МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ РИНКІВ

Назва:
МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ РИНКІВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
20,47 KB
Завантажень:
270
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ДОНЕЦЬКИЙ ДЕРЖАВНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УПРАВЛІННЯ
Ключка Віталій Леонідович
УДК 351.82 : 338.516.4
МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ РИНКІВ
Спеціальність 25.00.02 – Механізми державного управління
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата наук з державного управління
ДОНЕЦЬК - 2006
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано в Донецькому державному університеті управління Міністерства освіти і науки України (м. Донецьк)
Науковий керівник - доктор економічних наук, професор
Поважний Олександр Станіславович,
Донецький державний університет управління
Міністерства освіти і науки України
(м. Донецьк), завідувач кафедри фінансів
Офіційні опоненти:
доктор економічних наук, професор Аптекар Савелій Семенович, Донецький державний університет економіки і торгівлі ім. М. Туган-Барановського завідувач кафедри інвестиційного менеджменту;
кандидат наук з державного управління Чуприна Олена Оскарівна, Донецький державний університет управління Міністерства освіти і науки України, доцент кафедри логістики.
Провідна установа – Харківський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України (м. Харків), кафедра соціальної та гуманітарної політики.
Захист відбудеться: 17 травня 2006 р. о 14-30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 11.107.01 Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, пр. Б.Хмельницького, 108, ауд. 201.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України за адресою: 83015, м. Донецьк, вул. Челюскінців, 163 а.
Автореферат розісланий 15 квітня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Клейнер Я.С.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Необхідність радикального реформування економіки України є актуальною проблемою досить тривалий час. Існуючі на сучасний момент кризові явища і тенденції виявляються в загальному падінні виробничих макропоказників, низькому рівні і недостатньої якості життя населення, дестабілізації галузевих ринків.
В період незалежності України, коли почалося реформування командно-адміністративної економіки та становлення національної економічної системи на ринкових засадах, Кабінет Міністрів України, що характеризувався високим рівнем ротації кадрів, не зміг виробити єдиного ефективного механізму державного регулювання галузевих ринків. Тому у випадку відхилень основних показників ринку, таких як ціна, обсяг виробництва, кількість агентів ринку і спосіб їх взаємодії, застосовувалися, як правило, варіанти жорсткого адміністративного регулювання, які не відповідають ідеології ринкової економіки. У деяких випадках ефект регулювання досягався шляхом товарних інтервенцій і протекціоністської митної політики.
Цілі і задачі, що ставить перед собою Україна на сучасному етапі розвитку, є досить амбіційними і включають становлення ринкової економіки, демократизацію процесів державного управління, формування громадянського суспільства і соціальних недержавних інститутів. Усі ці цілі не можуть бути досягнуті без ефективних механізмів державного управління, що характеризуються новою якістю і позитивно відрізняються від технологій командно-адміністративної економіки. Отже, механізми державного управління, що об'єктивно можуть бути ефективними в умовах ринкової економіки та у процесі переходу до неї, повинні бути науково обґрунтованими, включати досвід розвинених країн і потребують негайної розробки і впровадження з метою стабілізації національної економічної системи України.
Виходячи з вищевикладеного, на основі аналізу актуальних проблем становлення української національної економічної системи в новому якісному стані, була обрана тема цього дисертаційного дослідження.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу підготовлено відповідно до плану науково-дослідної роботи Донецького державного університету управління Міністерства освіти і науки України в рамках теми: "Ринкове реформування управління економікою України" (1999-2004 рр.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: МЕХАНІЗМ АНТИКРИЗОВОГО ДЕРЖАВНОГО РЕГУЛЮВАННЯ ГАЛУЗЕВИХ РИНКІВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок