Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Розвиток наукових основ функціонування і підвищення ефективності використання кар'єрного обладнання

Розвиток наукових основ функціонування і підвищення ефективності використання кар'єрного обладнання

Назва:
Розвиток наукових основ функціонування і підвищення ефективності використання кар'єрного обладнання
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
26,72 KB
Завантажень:
406
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 
ДОНЕЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
КРАВЧЕНКО Володимир Михайлович
УДК 622.271.3.002.5
Розвиток наукових основ функціонування і підвищення ефективності використання кар'єрного обладнання
Спеціальність 05.05.06 “Гірничі машини”
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук
Донецьк – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі "Гірничі машини" Донецького національного технічного університету (ДонНТУ, м. Донецьк)Міністерства освіти і науки України.
Науковий консультант: доктор технічних наук, професор СЕМЕНЧЕНКО Анатолій Кирилович, Донецький національний технічний університет, професор кафедри "Гірничі машини".
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор ПАК Вітольд Вітольдович, Донецький національний технічний університет, завідувач кафедри "Вища математика";
доктор технічних наук, професор КАВАРМА Ігор Іванович, Криворізький технічний університет, професор кафедри “Гірничі машини” ;
доктор технічних наук, професор Дриженко Анатолій Юрійович, Національний гірничий університет, професор кафедри "Відкриті гірничі роботи".
Провідна установа:
Інститут геотехнічної механіки НАН України, відділ "Механіки машин і процесів переробки мінеральної сировини", м. Дніпропетровськ.
Захист відбудеться 18 жовтня 2002 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої ради Д 11.052.05 Донецького національного технічного університету за адресою: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 1 уч. корпус, ауд. 1.201, тел. (0622) 92-30-35.
С дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці ДонНТУ
(адреса: 83000, м. Донецьк, вул. Артема, 58, 2 уч. корпус).
Автореферат розісланий 6 вересня 2002 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Д11.052.05,
доктор технічних наук, професор М.Р. Шевцов
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. На цей час Україна має найбільшу машинобудівну базу по виробництву гірничого устаткування, у тому числі такі найбільші підприємства як “Азовмаш”, НКМЗ, “Донецькгірмаш”, Горлівський, Ясинуватський машинобудівні заводи тощо. Значна частина продукції цих підприємств приходиться на випуск засобів механізації для відкритих робіт.
Для успішної інтеграції України, в світову економіку необхідно забезпечити високу конкурентоспроможність вітчизняної продукції.
Особливістю засобів механізації для відкритих робіт є їх висока теоретична продуктивність і вартість, а отже, і суттєві втрати видобутку і збитки, пов'язані з усуненням відмов цього устаткування.
Досвід експлуатації технологічних систем гірничо-збагачувальних галузей, оснащених цим устаткуванням, показав його недостатню надійність при експлуатації, що негативно впливає на собівартість продукту виробництва. Ці негативні наслідки значно посилюються під час роботи комплексів устаткування, що являють собою, як правило, системи послідовно з'єднаних за функціональною ознакою машин і їх груп.
Тому, підвищення експлуатаційної надійності гірничого устаткування для відкритих робіт є актуальною проблемою, що має важливе практичне значення.
Разом із тим, слід відзначити, що вивченість процесу функціонування гірничих машин, які являють собою систему елементів, напрацювання на відмову яких має різні закони розподілу, і закономірностей процесу відновлення, з урахуванням перехідних процесів формування параметру потоку відмов не можна визнати достатньою. Необхідні також подальші дослідження по виявленню впливу ресурсу роботи машин, які входять в комплекс для відкритих робіт, на ефективність його використання.
Актуальними завданнями також є: формалізація процесів функціонування гірничих машин і комплексів для відкритих робіт як динамічних систем різноресурсних елементів; обгрунтування методів оптимізації процесу відновлення їх працездатного стану з урахуванням як перехідних, так і усталених процесів формування параметра потоку відмов їх елементів за критеріями, які забезпечують підвищення ефективності їх використання, розробка адаптивної системи сервісного обслуговування.
Вище викладене свідчить про актуальність наукової і практичної значущості вирішення проблеми, яка полягає в розвитку теорії функціонування і оптимізації процесу відновлення кар'єрного обладнання як динамічної системи різноресурсних елементів, що дозволяє забезпечити подальше підвищення технічного рівня й ефективності його використання, а, отже, і конкурентноздатності на світовому ринку.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  16  17  18  19 Реферат на тему: Розвиток наукових основ функціонування і підвищення ефективності використання кар'єрного обладнання

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок