Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ

ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,64 KB
Завантажень:
151
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
Південноукраїнський державний педагогічний
університет імені К.Д. Ушинського (м. Одеса)
Ройлян Володимир Опанасович
УДК: 378.9 + 378.14 + 378.126 + 356.
ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ
МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК
В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ
13.00.04 – теорія і методика професійної освіти
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Одеса – 2004
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського (м. Одеса), Міністерство освіти і науки України.
 
Науковий керівник: - доктор педагогічних наук, професор
Курлянд Зінаїда Наумівна,
Південноукраїнський державний педагогічний
університет імені К.Д.Ушинського (м. Одеса),
завідувач кафедри педагогіки.
Офіційні опоненти: - доктор педагогічних наук, професор,
дійсний член АПН України
Синьов Віктор Миколайович,
Національний педагогічний університет
імені М.П.Драгоманова (м.Київ),
Інститут корекційної педагогіки і психології,
директор;
- кандидат військових наук, доцент
Паламарчук Володимир Іванович,
Одеський регіональний інститут державного
управління Національної академії державного
управління при Президентові України,
перший заступник директора Провідна установа: - Харківський державний педагогічний університет
імені Г.С.Сковороди, кафедра загальної педагогіки,
Міністерство освіти і науки України, м. Харків.
Захист дисертації відбудеться “10” червня 2004 р. о 12 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 41.053.01 при Південноукраїнському державному педагогічному університеті імені К.Д.Ушинського (м. Одеса) за адресою: 65029, м. Одеса, вул. Ніщинського, 1.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Південноукраїнського державного педагогічного університету імені К.Д.Ушинського (м. Одеса) за адресою: 65091, м. Одеса, вул. Старопортофранківська, 26.
Автореферат розісланий “5” травня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради О.С. Трифонова
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Державна програма реформування і розвитку Збройних Сил України на період до 2005 року визначила одним із головних своїх аспектів розвиток військового професіоналізму, що розглядається під двома кутами зору: професіоналізм – як належність до певної соціально-професійної спільноти і професіоналізм – як рівень підготовленості. Основним джерелом підвищення військового професіоналізму Програма визначила забезпечення відповідного рівня підготовки всіх категорій військовослужбовців. Відповідно до концептуальних положень Національної доктрини розвитку освіти України у ХХІ столітті та загальновизнаних світових стандартів, Державною програмою передбачені значні зміни у кадровій політиці, впроваджується якісно нова система супроводу служби офіцерів на всіх її етапах, важливим елементом якої є рейтинговий відбір кандидатів на вищі посади та запровадження нового механізму атестування військовослужбовців на підставі оцінки якісних критеріїв їхньої діяльності та проявів службово важливих якостей. Впровадження нової методології атестування, що формалізована в атестаційній картці військовослужбовця, спрямовано насамперед на підвищення ефективності формування професійних та інших службово важливих якостей нової генерації офіцерських кадрів усіх видів і родів військ Збройних Сил України (ЗСУ).
Різні аспекти військово-професійної підготовки і формування професійних якостей майбутніх військових фахівців знайшли своє відображення у працях Г.М.Артюшина, О.П.Бабенка, А.В.Барабанщикова, О.В.Бірюка, В.П.Давидова, В.А.Дудченка, Ю.Ф.Зіньковського, О.П.Кондратюка, В.А.Кортенка, А.О.Лігоцького, Е.Я.Лусса, М.І.Науменка, М.І.Нещадима, М.М.Пальчука, О.І.Пометуна, Ю.І.Приходька, І.С.Руснака, В.М.Синьова, В.А.Талалаєва, Б.Н.Шупеля, В.В.Ягупова та ін., а також у дисертаційних дослідженнях О.О.Безносюка, В.Є.Воловник, В.В.Гринькова, В.М.Клачка, С.О.Кубіцького, Т.І.Олійник, І.Г.Радванського, Ю.І.Сердюка, А.С.Троца, О.Ф.Удовиці, І.О.Хорєва, В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ПРОФЕСІЙНИХ ЯКОСТЕЙ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ СУХОПУТНИХ ВІЙСЬК В УМОВАХ РЕФОРМУВАННЯ ВИЩОЇ ВІЙСЬКОВОЇ ОСВІТИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок