Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННя СТРУКТУРАМИ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОбКИ

ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННя СТРУКТУРАМИ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОбКИ

Назва:
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННя СТРУКТУРАМИ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОбКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,86 KB
Завантажень:
423
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Севастопольський національний технічний університет
Козлова Олена Вадимівна
УДК 658.52.011.56
ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ
РІШЕНЬ З АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННя
СТРУКТУРАМИ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОбКИ
05.13.06 - Автоматизовані системи управління
і прогресивні інформаційні технології
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Севастополь – 2007


Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Севастопольському національному технічному університеті Міністерства освіти і науки України, м. Севастополь.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор,
заслужений діяч освіти і науки АР Крим
Скатков Олександр Володимирович,
Севастопольський національний технічний
університет, завідувач кафедри кібернетики і
обчислювальної техніки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Сапожников Микола Євгенович,
Севастопольський національний університет
ядерної енергії і промисловості,
завідувач кафедри комп'ютеризованих систем;
доктор технічних наук, професор
Становський Олександр Леонідович,
Одеський національний політехнічний
університет, завідувач кафедри нафтогазового
і хімічного машинобудування.
Провідна установа: Національний технічний університет
“Харківський політехнічний інститут”.
Захист відбудеться “_” червня 2007 р. о 14 годин на засіданні спеціалізованої вченої Ради Д 50.052.02 при Севастопольському національному технічному університеті за адресою: 99053, м. Севастополь, Стрілецька балка, Студмістечко.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Севастопольського національного технічного університету за адресою: 99053, м. Севастополь, Стрілецька балка, Студмістечко, бібліотека СевНТУ.
Автореферат розіслано “ 3 ” травня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради к.т.н., доцент В.О. Крамарь


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне механообробне виробництво в умовах ринкової економіки характеризується багатономенклатурністю, дрібносерій-ністю, частою зміною портфеля замовлень, великою дисперсністю характеристик виробів. Однією з проблем автоматизованого управління виробничими процесами (ВП) є управління вибором їхніх структур, які задають послідовності необхідних технологічних операці (ТО) для виконання виробничого завданння (ВЗ). Синтез управлінь вимагає оптимальної траєкторії переміщення заготовки при її обробці. Задачі управління вибором структур приводять до необхідності розв’язання задач нелінійного цілочисельного програмування НП-типу з розмірністю, що обумовлюється добутком кількості типів деталей і потужностей множин, які задають інформаційні описи всіх умов обробки.
Через велику розмірність і структурну складність цієї задачі не представляється можливим одержувати її рішення аналітичними методами в реальному часі. Тому управління вибором структур здійснюється на основі оцінок особи, яка приймає рішення (ОПР) за типовими рішеннями. Таким чином, існує об'єктивне протиріччя між високими вимогами до ефективності та оперативності управління вибором структур ВП багатономенклатурного і дрібносерійного виробництва в умовах ринкової економіки і можливостями системно-аналітичного апарату.
Тому актуальною задачею є подальший розвиток теорії, моделей, методів і алгоритмів ефективного управління вибором структур ПМ, відповідних інформаційних моделей і моделей прийняття рішень, що повинні бути інтегровані в існуючі автоматизовані системи.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Тема дисертаційної роботи відповідає науковій тематиці СевНТУ в області розробки методів створення систем підтримки прийняття рішень в умовах автоматизованого виробництва. Робота є узагальненням результатів, отриманих особисто автором при виконанні нею держбюджетних НДР 2000 – 2003 р. (“Міра”, № держ. реєстрації 0197U0089863) за планом Міністерства освіти і науки України, а також низки НДР, виконаних у рамках угод про співробітництво СевНТУ, Санкт-Петербурзького державного університету аерокосмічного приладобудування (№ 434-00 від 3 січня 2001 р.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ ПІДТРИМКИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ З АВТОМАТИЗОВАНОГО УПРАВЛІННя СТРУКТУРАМИ ПРОЦЕСІВ МЕХАНООБРОбКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок