Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ КЕРІВНИХ КАДРІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ КЕРІВНИХ КАДРІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

Назва:
СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ КЕРІВНИХ КАДРІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,11 KB
Завантажень:
110
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
ТРОЄЛЬНІКОВА Людмила Олексіївна
УДК 378.046.4:008 (048)
СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ
КЕРІВНИХ КАДРІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ
КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ
13.00.06 – теорія, методика і організація культурно-просвітньої
діяльності
А в т о р е ф е р а т
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
Київ 2000
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Київському національному університеті культури і мистецтв, Міністерство культури і мистецтв України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор
Скнар Олександр Іванович,
Київський національний університет
культури і мистецтв,
завідувач кафедри педагогіки та психології.
Офіційні опоненти: доктор педагогічних наук, професор,
дійсний член АПСН, дійсний член
Міжнародної педагогічної академії ЮНЕСКО
Кобзар Борис Степанович,
Інститут проблем виховання АПН України,
головний науковий співробітник;
кандидат педагогічних наук, доцент
Подкопаєв Володимир Петрович,
Український центр культурних досліджень
Міністерство культури і мистецтв України,
генеральний директор.
Провідна установа: Вінницький державний педагогічний
університет ім. М.Коцюбинського,
кафедра педагогіки, м. Вінниця.
Захист відбудеться “__10___” __жовтня_______2000 року о 14_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.807.02 у Київському національному університеті культури і мистецтв ( 01133, м. Київ-133, вул. Щорса, 36, ауд.209 ).
З дисертацією можна ознайомитись у науковій бібліотеці Київського на-ціонального університету культури і мистецтв (01133, м.Київ-133, вул. Щорса, 36).
Автореферат розісланий 8 вересня 2000 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Булатова Е.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дослідження. Освіта розглядається у Законі України “Про освіту” як основа духовного, культурного, інтелектуального, соціального, економічного розвитку суспільства і держави. Її метою є всебічний розвиток людини як особистості та найвищої цінності суспільства, розкриття її талантів, розумових і фізичних здібностей, виховання у неї високих морально-етичних якостей, формування громадянина, здатного до свідомого суспільного вибору, та забезпечення всіх ланок суспільного виробництва кваліфікованими фахівцями.
Незворотний рух України шляхом незалежності та формування її як демократичної, правової і рівноправної європейської держави з кожним роком висуває все більші вимоги до кадрів управління. Вони зростатимуть в міру того, як у державі буде розширюватись і поглиблюватись реформа адміністративної системи, конкретизуватимуться завдання перед керівними працівниками, усім управлінським персоналом. Вимоги до фахівців, ефективність їхньої роботи підвищуватимуться разом з докорінним поліпшенням правового забезпечення сучасної державної кадрової політики, її постійним розвитком – наповненням новими теоретичними положеннями, орієнтирами та акцентами .
З часу прийняття “Декларації про державний суверенітет України”, “Акта про незалежність України” було започатковано формування нової державної кадрової парадигми. Важливим етапом на шляху її становлення стали прийняття і введення в дію Закону України “Про державну службу”, поява ряду інших законодавчих та нормативних актів. Особливою активністю характеризується цей процес з виданням Указів Президента України, та відповідних постанов Кабінету Міністрів України на їх виконання.
Нова Конституція України завершила період формування основ держав-ної політики і її головної лінії в роботі з керівними працівниками. Разом з тим, процес подальшого розвитку стрижневих положень її (політики) не припиняєть-ся. Діяльність державних органів влади, місцевого самоврядування наповнює новим змістом стратегію і тактику роботи з персоналом управління.
Необхідність вироблення державної кадрової політики в галузі культури і мистецтв зумовлена не лише складними процесами перехідного періоду, а й новим змістом радикальних перетворень на шляху становлення та розвитку української культури і мистецтв.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: СОЦІАЛЬНО – ПЕДАГОГІЧНІ УМОВИ УДОСКОНАЛЕННЯ ПІДГОТОВКИ КЕРІВНИХ КАДРІВ ОРГАНІВ ДЕРЖАВНОГО УПРАВЛІННЯ В ГАЛУЗІ КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок