Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ ПОВЗУЧОСТІ ТОНКИХ ОБОЛОНОК З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖУВАНОСТІ, ГЕОМЕТРИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ ТА ЗСУВУ

РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ ПОВЗУЧОСТІ ТОНКИХ ОБОЛОНОК З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖУВАНОСТІ, ГЕОМЕТРИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ ТА ЗСУВУ

Назва:
РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ ПОВЗУЧОСТІ ТОНКИХ ОБОЛОНОК З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖУВАНОСТІ, ГЕОМЕТРИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ ТА ЗСУВУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,98 KB
Завантажень:
386
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ПРОБЛЕМ МАШИНОБУДУВАННЯ імені А.М. Підгорного
Сичов Андрій Іванович
УДК 539.3
РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ ПОВЗУЧОСТІ ТОНКИХ ОБОЛОНОК
З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖУВАНОСТІ, ГЕОМЕТРИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ ТА ЗСУВУ
01.02.04. механіка деформівного твердого тіла
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор технічних наук, професор
Морачковський Олег Костянтинович,
Національний технічний університет
"Харківський політехнічний інститут",
завідувач кафедри теоретичної механіки.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Ясній Петро Володимирович,
Тернопільський державний технічний
університет імені Івана Пулюя,
проректор з наукової роботи,
завідувач кафедри матеріалознавства;
кандидат технічних наук,
старший науковий співробітник
Матюхін Юрій Іванович,
Інститут проблем машинобудування
ім. А.М. Підгорного НАН України,
старший науковий співробітник.
Провідна установа: Інститут технічної механіки НАН і
НКА України, м. Дніпропетровськ, відділ
надійності та довговічності конструкцій.
Захист відбудеться "  "   червня   2003 р. о      годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д64.180.01 в Інституті проблем машино-будування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Д. Пожарського, 2/10.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту проблем машинобудування ім. А.М. Підгорного НАН України за адресою: 61046, м. Харків, вул. Д. Пожарського, 2/10.
Автореферат розісланий "  "   травня   2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат технічних наук Б.П. Зайцев
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
У сучасній техніці широке розповсюдження отримали тонкостінні конструкції. Серед них є багато таких, що експлутуються при підвищених температурах і інтенсивних навантаженнях та виготовляються з нових матеріалів. Ці конструкційні матеріали на відміну від традиційних відзначаються при повзучості властивостями анізотропії та асиметрії до виду напруженого стану. Для проектування авіаційної, реакторної, енергетичної і багатьох видів іншої відповідальної техніки актуальним є рішення задач повзучості і довготривалої міцності оболонкових елементів конструкцій, які засновані на уточнених моделях матеріалів і оболонок.
Актуальність теми. Ускладнення фізико-механічних моделей повзучості матеріалів і необхідність у підвищенні точності розрахунків вимагають удосконалювання методів розрахунку на повзучість. У цьому звязку найбільшу актуальність здобувають проблеми вибору теорії оболонок, погодженою зі складністю прийнятих у розрахунках моделей повзучості, зокрема, моделей, що враховують пошкоджуваність унаслідок повзучості, анізотропію й асиметрію властивостей матеріалів. Не менш актуальними є проблеми відшукання рішень задач повзучості оболонок з урахуванням геометрично нелінійного деформування і поперечного зсуву. У цьому звязку тему дисертації можна віднести до актуального напрямку в науковому і практичному відношенні, насамперед, для механіки деформівного твердого тіла і для практики проектування сучасної відповідальної техніки.
Звязок роботи з науковими програмами, планами, темами. Роботу виконано в Національному технічному університеті "Харківський політехнічний інститут" у рамках координованих Міністерством освіти і науки України держбюджетних тем: "Розв’язок проблеми деформування та руйнування тіл внаслідок статичної і динамічної повзучості з метою розрахунків довготривалої міцності та технологій теплового складання конструкцій" на 1993-96 р. (№ Д.Р. 0195U009046) і "Побудова теоретичних основ розрахунків нелінійної повзучості та руйнування деформівних тіл за умови дії зовнішніх швидко осцилюючих полів навантаження" на 1997-99 р. (№ Д.Р. 0197U001933).
Мета і задачі дослідження.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: РОЗВ’ЯЗОК ЗАДАЧ ПОВЗУЧОСТІ ТОНКИХ ОБОЛОНОК З УРАХУВАННЯМ ПОШКОДЖУВАНОСТІ, ГЕОМЕТРИЧНОЇ НЕЛІНІЙНОСТІ ТА ЗСУВУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок