Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ДЕРЖАВНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

ДЕРЖАВНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

Назва:
ДЕРЖАВНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
21,74 KB
Завантажень:
227
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
МОСКАЛЮК НАТАЛІЯ ПЕТРІВНА
УДК 336.531.2
ДЕРЖАВНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ
Спеціальність 08.02.03 – Організація управління, планування і регулювання економікою
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Київ – 2002


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі макроекономіки та державного управління Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | Доктор економічних наук, професор
Савченко Анатолій Григорович,
Київський національний економічний університет,
Завідувач кафедри макроекономіки та державного управління.
Офіційні опоненти: | Доктор економічних наук, професор
Полозенко Дмитро Васильович,
Науково-дослідний фінансовий інститут при Міністерстві фінансів України,
Завідувач відділом фінансових ресурсів держави;
Кандидат економічних наук, старший науковий співробітник Шаблиста Любов Миколаївна,
Інститут економіки НАН України,
Старший науковий співробітник відділу теоретичних проблем регулювання економіки.
Провідна установа: | Науково-дослідний економічний інститут Міністерства економіки та з питань європейської інтеграції України (відділ проблем економічної стратегії, прогнозування та регулювання економіки), м.Київ.
Захист відбудеться “ 30 ” вересня 2002 року о 14,00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.03 у Київському національному економічному університеті за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 317.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1.
Автореферат розісланий “ 28 ” серпня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
доктор економічних наук, професор А.Е.Фукс


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА ДИСЕРТАЦІЙНОЇ РОБОТИ
Актуальність теми. Важливою передумовою стійкого економічного зростання в Україні є активізація інвестиційної діяльності. Сучасний стан розвитку економіки характеризується певним пожвавленням інвестиційного процесу та зростанням валового внутрішнього продукту країни. Але ці позитивні тенденції ще не набули сталого характеру. Тому сьогодні особливо важливою є необхідність вдосконалення державної інвестиційної політики, спрямованої на активізацію інвестиційної діяльності, оскільки держава виступає головним координатором інвестиційної діяльності в країні та прискорення економічного зростання.
Заходи щодо активізації інвестиційної діяльності застосовуються у рамках економічної політики держави та основних її цільових орієнтирах. В посланні Президента України до Верховної Ради України в 2000 році відмічається, що у відповідності до стратегічної мети – забезпечення стабільного соціально-економічного розвитку “уряд має розробити та забезпечити ефективну реалізацію довготермінової стратегії розвитку інвестиційного потенціалу”. Зазначене визначає необхідність реалізації державної політики, спрямованої на стимулювання інвестиційної діяльності в Україні, створення реальних передумов виходу країни на траєкторію стійкого економічного зростання. Цим пояснюється актуальність теми дисертаційного дослідження.
Актуальність даної проблеми закономірно привертає увагу великої кількості вітчизняних та зарубіжних економістів. Еволюція поглядів на проблему становлення та розвитку державного регулювання інвестиційної діяльності представлена дослідженнями представників різних економічних шкіл, таких як А.Сміта, Д.Рікардо, К.Маркса, Дж.Кейнса, Є.Домара, Е.Хансена, Р.Харрода, Р.Солоу та інших вчених, наукові дослідження яких носять загальнотеоретичний характер і слугують методологічною основою для подальшої розробки даної проблеми.
Дослідженням різних аспектів державного регулювання інвестиційної діяльності займаються провідні вчені України та країн СНД - Ю.Бендерський, В.Ф.Бєсєдін, А.Гальчинський, В.Геєць, М.Герасимчук, Б.Губський, П.Єщенко, Б.Кваснюк, О.Коломойцев, О.Колосов, І.Лукінов, Ю.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: ДЕРЖАВНА ІНВЕСТИЦІЙНА ПОЛІТИКА В УМОВАХ СТАБІЛІЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНОЇ ЕКОНОМІКИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок