Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Технологічне забезпечення точності виготовлення кілець карданних підшипників в адаптивних технологічних системах шліфування

Технологічне забезпечення точності виготовлення кілець карданних підшипників в адаптивних технологічних системах шліфування

Назва:
Технологічне забезпечення точності виготовлення кілець карданних підшипників в адаптивних технологічних системах шліфування
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,11 KB
Завантажень:
379
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
Тернопільський державний технічний університет
Імені Івана пулюя
КАЙДИК ОЛЕГ ЛЕОНТІЙОВИЧ
УДК 621.822:681.2:369.64
Технологічне забезпечення точності виготовлення кілець карданних підшипників в адаптивних технологічних системах шліфування
05.02.08 – технологія машинобудування
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Тернопіль – 2005
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Луцькому державному технічному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Марчук Віктор Іванович
Луцький державний технічний університет,
завідувач кафедри “Приладобудування”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Лєбедєв Володимир Георгійович,
Одеський національний політехнічний університет,
професор кафедри “Технологія конструкційних матеріалів
і матеріалознавства”;
кандидат технічних наук, доцент
Матвійчук Анатолій Васильович,
Тернопільський державний технічний університет
імені Івана Пулюя,
доцент кафедри “Технологія машинобудування”.
Провідна установа: Національний технічний університет України
“Київський політехнічний інститут”,
кафедра “Технологія машинобудування”,
Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Захист відбудеться 27 січня 2005 р. о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 58.052.03 у Тернопільському державному технічному університеті імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Тернопільського державного технічного університету імені Івана Пулюя за адресою: 46001, м. Тернопіль, вул. Руська, 56.
Автореферат розісланий 25 грудня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ________________ Зінь М.М.
загальна характеристика роботи
Актуальність теми. Точність та продуктивність технологічного обладнання визначають ефективність машинобудівного виробництва та якість продукції. Одними з найпоширеніших виробів, які застосовуються в конструкціях машин різних галузей машинобудівного виробництва, є підшипники кочення, точність виготовлення яких істотно впливає на експлуатаційні показники машин. Тому, з’ясування питань забезпечення та стабілізації точності виготовлення підшипників є актуальною задачею сучасного виробництва.
Зростання вимог, які висуваються до точності підшипників, викликає необхідність проведення науково-дослідницьких робіт з метою визначення взаємозв’язків між показниками точності формоутворення робочих поверхонь і технологічними чинниками та створення прогресивних методів керування процесами обробки деталей підшипників.
Результати статистичних досліджень діючого підшипникового виробництва показали, що шліфувальні операції в технологічному циклі формоутворення кілець карданних підшипників супроводжуються великою кількістю бракованих деталей внаслідок похибок обробки та зниження точності. Ефективним шляхом усунення цього недоліку є моделювання точності формоутворення поверхні карданних підшипників на операціях шліфування з врахуванням вхідних похибок обробки, синтезу сумарної похибки та динамічних характеристик технологічного обладнання.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана відповідно до координаційного плану Комітету з питань науки і техніки України, розділу “Машинобудування” (позиція 43) “Високоефективні технологічні процеси в машинобудуванні” на 2000 – 2005 роки, та господарсько-договірної теми “Модернізація систем автоматичного управління точністю обробки деталей підшипників на шліфувальних автоматах МЕ280СО та SWaAGL 150” з ВАТ “Луцький підшипниковий завод” за договором 122 L.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є покращення експлуатаційних характеристик карданних роликопідшипників за рахунок високоякісного формоутворення робочих поверхонь в умовах автоматизованого серійного виробництва.
Для досягнення поставленої мети необхідно вирішити наступні задачі:
1. Провести аналіз фізико-технічних показників мікрорельєфу робочих поверхонь кілець карданних роликопідшипників і технологічних методів забезпечення точності їх формоутворення.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: Технологічне забезпечення точності виготовлення кілець карданних підшипників в адаптивних технологічних системах шліфування

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок