Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОЦІНКА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, що ЕКСПЛУАТуються

ОЦІНКА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, що ЕКСПЛУАТуються

Назва:
ОЦІНКА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, що ЕКСПЛУАТуються
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,46 KB
Завантажень:
20
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ДОНБАСЬКА ДЕРЖАВНА АКАДЕМІЯ БУДІВНИЦТВА І АРХІТЕКТУРИ
УДК 624.014.2: 621.315.1(043.3)
Шеліхова Олена Вікторівна
ОЦІНКА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, що ЕКСПЛУАТуються
05.23.01 – Будівельні конструкції, будівлі та споруди
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Макіївка – 2003


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі металевих конструкцій Донбаської державної академії будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: | доктор технічних наук, професор
Горохов Євген Васильович,
Донбаська державна академія будівництва і архітектури, ректор, завідувач кафедри “Металеві конструкції”
Офіційні опоненти: | доктор технічних наук, професор Пічугін Сергій Федорович, Полтавський національний технічний університет ім. Юрія Кондратюка, завідувач кафедри “Конструкції з металу, дерева і пластмас”;
кандидат технічних наук, доцент Єрмак Євген Михайлович, Українська державна академія залізничного транспорту (м. Харків), доцент кафедри “Будівлі і мости”.
Провідна організація: | ВАТ “Український науково-дослідний і проектний інститут “УкрНДІпроектстальконструкція ім. В.М. Шимановського”, відділ науково-технічного розвитку, м. Київ.
Захист дисертації відбудеться “15” травня 2003 року о 13.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д .085.01 у Донбаській державній академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2, I навчальний корпус, зал засідань.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Донбаської державної академії будівництва і архітектури за адресою: 86123, Донецька область, м. Макіївка, вул. Державіна, 2.
Автореферат розісланий “14” квітня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат технічних наук, доцент А.М. Югов


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Аналіз практики експлуатації електромережевих конструкцій свідчить про те, що нагромадження недосконалостей в елементах у процесі експлуатації є однією з найважливіших причин виникнення передаврійних і аварійних станів. Складність описання показників пошкодженості обумовлює можливість лише якісної оцінки технічного стану. Разом з тим підвищення вимог до безпеки експлуатованих конструкцій, що розробляються у відповідності до нормативних документів МЕК (Міжнародної електротехнічної комісії), потребує розробки нормативної бази безпеки та методики розрахункової оцінки її показників за результатами натурних обстежень. Питання безпеки експлуатації електромережевих конструкцій нерозривно пов’язані з оцінкою їхнього залишкового ресурсу. Потреба у вирішенні зазначених питань викликана поширенням сфери застосування результатів оцінки технічного стану на ринку проектно-будівельних послуг. Введення в будівельну практику принципів нормування конструктивної безпеки електромережевих об’єктів дозволить знизити тягар наслідків аварій, надати власникам ліній гарантії якості на всіх стадіях життєвого циклу конструкцій, планувати заходи щодо запобігання аварій техногенного характеру.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота виконана в рамках держбюджетної науково-дослідної роботи “Удосконалення формоутворення металоконструкцій на основі діагностики і моніторингу залишкового ресурсу, економіко-математичне моделювання режиму експлуатації будівель і споруд” (№ держреєстрації 0101U004769), спрямованої на виконання Постанови КМУ № 1198 від 03.08.1998 р. “Про єдину державну систему запобігання і реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру (ЄДС НС)”.
Мета і задачі дослідження. Метою роботи є розробка методики розрахункової оцінки конструктивних ризиків експлуатованих металоконструкцій електромережевого будівництва для забезпечення їх інженерного і страхового захисту.
Поставлена мета досягається рішенням наступних задач:
-
розробка структури показників конструктивної безпеки і принципів їхнього нормування;
-
вибір і обґрунтування розрахункової моделі конструктивного ризику за даними натурних обстежень;
-
розробка методики визначення залишкового ресурсу електромережевих конструкцій при визначеному показнику ризику аварії;
-
розробка принципів побудови тарифікаційної моделі страхування конструктивних ризиків.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОЦІНКА ТА ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ БЕЗПЕКИ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖЕВИХ КОНСТРУКЦІЙ, що ЕКСПЛУАТуються

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок