Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАРЕНИХ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АМАРАНТУ

УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАРЕНИХ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АМАРАНТУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАРЕНИХ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АМАРАНТУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,31 KB
Завантажень:
440
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ ХАРЧОВИХ ТЕХНОЛОГІЙ
МАРТИНЮК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
УДК 637.523:637.518
УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАРЕНИХ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АМАРАНТУ
05.18.04 – Технологія м’ясних, молочних та рибних продуктів
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ - 2007
Дисертацією є рукопис.
Роботу виконано у Львівській національній академії ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: | доктор ветеринарних наук, професор,
академік Української технологічної академії
Береза Іван Григорович
Львівська національна академія
ветеринарної медицини імені С.З. Гжицького
Офіційні опоненти: |
доктор технічних наук, професор,
завідувач кафедри охорони праці та цивільної
оборони
Гуць Віктор Степанович
Національний університет харчових технологій
Міністерства освіти і науки України
кандидат технічних наук, старший
науковий співробітник лабораторії
технології м’ясних продуктів
Франко Олена Василівна
Технологічний інститут молока та м’яса
Української академії аграрних наук, м. Київ
Провідна установа: | Інститут харчової хімії і технології НАН України, м. Київ
Захист відбудеться „ 4 ” квітня 2007 р. о 1400 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.058.03 Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ – 33, вул. Володимирська, 68, корпус А, аудиторія 311.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного університету харчових технологій за адресою: 01033, м. Київ – 33, вул. Володимирська, 68.
Автореферат розісланий „ 1 ” березня 2007 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради, к.т.н., доцент Поводзинський В.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Забезпечення населення повноцінними і екологічно чистими м’ясними виробами – одне з головних завдань соціального розвитку України на сучасному етапі.
У вирішенні цієї проблеми велику увагу приділяють пошуку нових джерел і додаткових резервів білка за рахунок тваринної і рослинної сировини, розробці нетрадиційних методів його одержання і на цій основі – розширенню виробництва комбінованих харчових продуктів підвищеної біологічої цінності.
Як свідчить практика вітчизняної та зарубіжної м’ясної промисловості, виготовлення таких виробів є досить перспективним, про що зазначено в працях Салаватуліної Р.М., Жарінова О.І., Покровського А.А., Толстогузова В.Б., Рогова І.О., Rakosky J., Swift C., Borton R. та інших.
Сьогодні не стоїть питання заміни тваринних білків рослинними, а заміни високоякісною, екологічно чистою рослинною сировиною, тому пошук нових джерел харчового білка в нинішній ситуації є досить актуальним питанням.
Важливим резервом у вирішенні цієї проблеми можуть бути нетрадиційні високобілкові культури, які в південних областях України мають високі стійкі врожаї, а також вирощуються в Західному регіоні. Цим вимогам відповідає амарант, який має високу продуктивність, а також значні переваги порівняно з бобовими та злаковими рослинами. Широкий спектр властивостей цієї культури обумовлює великі перспективи для її використання в м’ясних виробах. Розробка технології їх виготовлення є актуальною і необхідною, оскільки дозволяє одержати екологічно чисті продукти підвищеної біологічної цінності, збалансовані за амінокислотним складом, збагачені повноцінним рослинним білком і харчовими волокнами.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційну роботу виконано на кафедрі технології м’яса, м’ясних та олійно - жирових виробів Львівської національної академії ветеринарної медицини (ЛНАВМ) імені С.З. Гжицького у відповідності з планом роботи в держпрограмі „Скорочення втрат і підвищення якості м’яса, розробка та вдосконалення технологій виробництва м’ясних виробів” реєстраційний номер № 01040010239 шифр 07 – СТ, а також згідно з науково – дослідною роботою у підпрограмі № 01.97.12.05.19 „Особливості технології, харчова і біологічна цінність комбінованих напівфабрикатів і варених ковбасних виробів при використанні різних видів білкової рослинної сировини”.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ТЕХНОЛОГІЇ ВАРЕНИХ КОВБАСНИХ ВИРОБІВ З ВИКОРИСТАННЯМ АМАРАНТУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок