Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ СУБ’ЄКТІВ ПОДАТКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН

ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ СУБ’ЄКТІВ ПОДАТКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН

Назва:
ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ СУБ’ЄКТІВ ПОДАТКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
19,71 KB
Завантажень:
190
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 
Інститут законодавства Верховної Ради України
ГРЕЦА ЯРОСЛАВ ВАСИЛЬОВИЧ
УДК 342.95 : 342.951
ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ СУБ’ЄКТІВ ПОДАТКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН
Спеціальність: 12.00.07. – теорія управління;
адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата юридичних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана на кафедрі конституційного права та порівняльного правознавства Ужгородського національного університету Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: доктор юридичних наук, професор Бисага Юрій
Михайлович – завідувач кафедрою конституційного
права та порівняльного правознавства
Ужгородського національного університету
Офіційні опоненти: доктор юридичних наук, доцент Орлюк
Олена Павлівна, директор Інституту інтелектуальної
власності Академії правових наук України;
 
кандидат юридичних наук, доцент Заверуха
Ірина Богданівна, Львівський національний університет
імені Івана Франка, доцент кафедри конституційного,
адміністративного та фінансового права.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса
Шеченка кафедри конституційного та
адміністративного права.
Захист відбудеться 17 лютого 2006 р. о 14 00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.867.01 по захисту дисертаційна здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук в Інституті законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м. Київ, пров. Несторівський, 4.
З дисертацією можна ознайомитись в бібліотеці Інституту законодавства Верховної Ради України за адресою: 04053, м.Київ, пров. Несторівський, 4.
Автореферат розіслано 16 січня 2006 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Биков О. М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми дисертаційного дослідження. Стаття 1 Конституції України проголошує, що Україна є суверенною і незалежною, демократичною, соціальною правовою державою. Ми прагнемо побудувати громадянське суспільство, встановити справедливі закони, на підставі яких реально забезпечується здійснення прав, свобод і законних інтересів людини і громадянина, забезпечити взаємну відповідальність держави і людини на основі принципу верховенства права. На цьому етапі така модель побудови державних і громадських інституцій не набула практичного втілення, а існує як певна концепція, модель, окремі елементи якої лише почали впроваджуватися в життя.
Важливо, щоб принципи правової держави були закріплені у всіх сферах діяльності держави і суспільства. Тільки в цьому випадку може йти мова про забезпечення не окремих, а всіх прав і свобод людини і громадянина.
Тому великого значення набуває запровадження основних принципів, притаманних правовій державі у сферу податкових правовідносин з метою забезпечення реалізації та захисту прав і законних інтересів як платників податків, так і держави в особі уповноважених нею органів державної влади.
На сьогодні розробляються і впроваджуються лише окремі засоби досягнення вказаної мети. Однак, такі розрізнені кроки не можуть бути ефективними. Тому існує нагальна потреба теоретичної розробки, нормативного закріплення і практичної реалізації системної концепції забезпечення реалізації прав та законних інтересів суб’єктів податкових правовідносин, що передбачає існування відповідного правового механізму.
Засоби реалізації прав суб’єктів податкових правовідносин слід розглядати у тісному і нерозривному зв’язку із засобами захисту їх прав та законних інтересів, сукупність яких дає можливість визначати єдиний правовий механізм.
Тільки поєднання таких засобів і їх дієве втілення в дійсність у своїй сукупності дає можливість досягти кінцеву мету реалізації прав суб’єктів податкових правовідносин – реальне одержання матеріальних, соціальних і духовних благ, закріплених у суб’єктивному праві. Адже навіть при наявності бездоганних засобів реалізації вони можуть бути самодостатніми виключно за умови правомірної поведінки всіх суб’єктів податкових правовідносин, що в дійсності є нереальним.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13 Реферат на тему: ПРАВОВИЙ МЕХАНІЗМ РЕАЛІЗАЦІЇ ТА ЗАХИСТУ ПРАВ І ЗАКОННИХ ІНТЕРЕСІВ СУБ’ЄКТІВ ПОДАТКОВИХ ПРАВОВІДНОСИН

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок