Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УДОСКОНАЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

УДОСКОНАЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

Назва:
УДОСКОНАЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
22,22 KB
Завантажень:
79
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 
ПІВДЕННИЙ ФІЛІАЛ
„КРИМСЬКИЙ АГРОТЕХНОЛОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ”
НАЦІОНАЛЬНОГО АГРАРНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
Цьомик Юлія Василівна
УДК 339.9:338.436.33 [477]
УДОСКОНАЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ
Спеціальність 08.07.02 – економіка
сільського господарства і АПК
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Сімферополь – 2006
Дисертацією є рукопис
Робота виконана в Кримському економічному інституті Київського національного економічного університету ім. Вадима Гетьмана.
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
ЗІНОВ’ЄВ Фелікс Володимирович,
Кримський економічний інститут КНЕУ ім. В.Гетьмана,
професор кафедри міжнародної економіки
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
ВЛАСОВ Володимир Іванович,
Національний науковий центр
“Інститут аграрної економіки” УААН,
заступник завідуючого відділу
зовнішньоекономічних зв’язків, м. Київ
кандидат економічних наук, доцент
ДОДОНОВ Сергій Володимирович,
ПФ „Кримський агротехнологічний університет”
Національного аграрного університету
Кабінету Міністрів України, м. Сімферополь
Провідна установа: Дніпропетровський державний аграрний університет
Міністерства аграрної політики України,
кафедра менеджменту організації, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться „12” січня 2007 р. о 10.00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 52.805.01 у Південному Філіалі „Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України за адресою: 95492, м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп. 1, ауд. 501.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Південного Філіалу „Кримський агротехнологічний університет” Національного аграрного університету Кабінету Міністрів України за адресою: м. Сімферополь, смт. Аграрне, корп. 1.
Автореферат розісланий „6” грудня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради,
кандидат економічних наук, доцент С.Я. Дементьєва
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Однією з особливостей ХХІ століття є посилення економічної взаємозалежності країн на принципах глобалізації та диверсифікації ринків. Зовнішньоекономічні зв’язки в сфері АПК посідають значне місце в економічній діяльності України, є істотним фактором впливу на структуру й розвиток агропромислового комплексу. Зовнішньоекономічна діяльність АПК України в попередні роки не була ефективною, що в значній мірі вплинуло на експортний потенціал і фінансово-економічний стан галузі.
В останні роки особливої актуальності набули проблеми пошуку науково обґрунтованих механізмів удосконалення зовнішньоекономічної діяльності АПК, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної аграрної продукції, захисту внутрішнього ринку від недобросовісної конкуренції та поставок товарів АПК, що в достатній кількості виробляються або можуть вироблятися в Україні, забезпечення продуктової безпеки держави.
У зв’язку із прагненням України приєднатися до Світової організації торгівлі, а згодом і до Європейського Союзу, важливе місце повинно відводитись врахуванню всіх негативних та позитивних наслідків вступу, адаптації АПК України до вимог цих організацій. Це обумовлює необхідність визначення напрямів формування експортного потенціалу АПК, а також удосконалення механізмів функціонування та регулювання ЗЕД АПК.
Сучасна економічна думка накопичила великий досвід з питань сучасних особливостей міжнародного економічного співробітництва, значення, тенденцій розвитку та регулювання зовнішньоекономічних зв’язків. Фундаментальні теоретичні праці з міжнародної торгівлі та зовнішньоекономічної діяльності належать зарубіжним дослідникам Баласс В., Вальрас Л., Корден В., Леонтьєв В., Портер М., Самуельсон П., Скотт Л. та ін. Серед вітчизняних дослідників формування експортного потенціалу та механізми регулювання зовнішньоекономічної діяльності висвітлені в роботах Андрій-чука В., Багрової В., Бураковського І., Гребельника О., Кандиби А., Кредісова А., Новицького В.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14 Реферат на тему: УДОСКОНАЛЕННЯ ЗОВНІШНЬОЕКОНОМІЧНОЇ ДІЯЛЬНОСТІ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок