Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> Геодинаміка розломів Передкарпаття

Геодинаміка розломів Передкарпаття

Назва:
Геодинаміка розломів Передкарпаття
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,54 KB
Завантажень:
297
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНОЇ АКАДЕМІЇ НАУК УКРАЇНИ
ІНСТИТУТ ГЕОЛОГІЧНИХ НАУК
Бубняк Андрій Миколайович
УДК 551.243 (447.8)
Геодинаміка розломів Передкарпаття
спеціальність 04.00.04 – геотектоніка
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата геологічних наук
Київ – 2006
Дисертацією є рукопис:
Робота виконана в Інституті геології і геохімії горючих копалин НАН України
Науковий керівник: доктор геолого-мінералогічних наук
Ступка Орест Степанович, Інститут геології і геохімії горючих копалин НАН України, завідувач відділу проблем геології Карпат
Офіційні опоненти: доктор геолого-мінералогічних наук
Єсипович Станіслав Михайлович, Управління геології нафти та газу НАК “Надра України”, головний спеціаліст.
кандидат геолого-мінералогічних наук
Радзівіл Віктор Якович, Інститут геологічних наук НАН України, старший науковий співробітник відділу геотектоніки та загальної геології.
Провідна установа: Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Захист відбудеться 01.11.2006 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої Вченої ради Д 26.162.02 в Інституті геологічних наук НАН України за адресою: Україна, 01054, м. Київ, вул. О. Гончара, 55б.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Інституту геологічних наук НАН України за адресою: Україна, 01054, м. Київ, вул. О. Гончара, 55б.
Автореферат розіслано 25.09. 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої Вченої ради
кандидат геологічних наук Т. М. Сокур


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Передкарпаття належить до однієї з найстарших нафтогазоносних провінцій Європи. Нафту й газ тут добувають протягом більше сотні років. Тектоніка є одним із чинників, що визначає особливості геологічної будови й умови нафтогазоносності.
Розломну тектоніку Передкарпаття досліджують уже тривалий час. Та незважаючи на довголітню історію вивчення, низка питань розломної тектоніки ще невирішена чи висвітлена не повністю.
Наявність нез’ясованих питань та розвиток нових методів досліджень, що набули широкого застосування під час вивчення інших територій і які не використовували для вивчення Передкарпаття, зумовили актуальність цієї роботи.
Знання особливостей тектоніки, оскільки вона є одним з чинників геологічної еволюції та впливає на розподіл корисних копалин, важливе й актуальне, воно має не лише теоретичне, а й практичне значення.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота виконана в рамках бюджетних тем Інституту геології й геохімії горючих копалин НАНУ з 1988 по 1997 рр. у відділі геології нафти й газу, з 1997 р. і до сьогодні – у відділі проблем геології Карпат. Здобувач брав участь у розробці таких державних бюджетних тем: “Еволюція Українських Карпат з позицій регіональної геодинаміки” (державний реєстраційний номер 0101U002463), “Тектонічний розвиток Карпато-Причорноморського сегмента континентальної окраїни океану Тетис у мезозої” (державний реєстраційний номер 0201U005047) 2000 р., “Геодинаміка південно-західної окраїни Східноєвропейської платформи й умови формування покладів нафти і газу” 1995 р., “Створення геолого-геофізичних і геохімічних моделей формування нафтогазоносних провінцій України (Дніпровсько-Донецької, Передкарпатської і Причорноморсько-Кримської” (державний реєстраційний номер УТГФ 39-89-91/2, № ВНТІУ 01890077252) 1990 р. та договірної теми “Вивчення тектоніки і перспектив нафтогазоносності Українського сегмента Балтійсько-Придністровського перикратону”.
Дослідження також проведено за ґрантом Американської асоціації нафтових геологів “Геодинаміка розломів Передкарпаття”.
Об’єкт досліджень: розломна тектоніка Передкарпатського прогину, його фундаменту та прилеглих частини Скибової зони Українських Карпат і схилу Східноєвропейської платформи.
Предмет досліджень: геодинаміка розломів Передкарпаття на мезозойсько-кайнозойському етапі розвитку.
Мета досліджень: детальне вивчення еволюції розломів Передкарпаття та прилеглих територій.
Завдання досліджень.
- З’ясування особливостей розвитку розломів протягом мезозой-кайнозойського часу.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: Геодинаміка розломів Передкарпаття

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок