Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО ПІДХОДУ

УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО ПІДХОДУ

Назва:
УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО ПІДХОДУ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,74 KB
Завантажень:
177
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
Технологічний університет Поділля (м. Хмельницький)
СІРЕНКО ІГОР ВІКТОРОВИЧ
УДК 658.7:658.286:65.014.1(043)
УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ
ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА
НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО ПІДХОДУ
спеціальність 08.06.01 –
Економіка підприємства і організація виробництва
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Хмельницький – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Українському державному морському технічному університеті Міністерства освіти і науки України (м. Миколаїв)
Науковий керівник: доктор економічних наук, професор
Федулова Любов Іванівна,
Міжрегіональна академія управління персоналом (м. Київ).
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Пашута Микола Тимофійович,
Науково-дослідний економічний інститут Міністерства з питань економіки та європейської інтеграції (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент
Норіцина Наталія Іванівна,
Національна академія управління (м. Київ), доцент кафедри менеджменту та маркетингу.
Провідна установа: Одеський державний політехнічний університет Міністерства освіти та науки України, кафедра економіки підприємства, м. Одеса.
Захист відбудеться ___ _________ 2002 року о __.__ год. на засіданні Спеціалізованої вченої ради К .052.01 в Технологічному університеті Поділля за адресою м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, корпус , 2-й поверх, зала засідань.
З дисертацією можна ознайомитися у науковій бібліотеці Технологічного університету Поділля за адресою 32016, м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 110.
Автореферат розіслано __ _____ 2002 р.
Вчений секретар
Спеціалізованої вченої ради ____________ Скринник Н.В.


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність дисертаційного дослідження визначається суттєвими змінами, що відбуваються у вітчизняній практиці управління промисловими підприємствами. В умовах трансформування економіки виявилися такі особливості ринку, як частота та непередбачуваність змін попиту, виникнення нових потреб та видів продукції, що скорочують довжину життєвого циклу товарів і час реагування на зміни ринкового середовища, викликають високий ступінь ризику нереалізації товарів, а тому – невиправдане нагромадження запасів і зростання витрат. Через це зростають вимоги до управління виробничою й обслуговуючою системами, виникає потреба в структурах, що ефективно та з найменшими витратами здійснювали б управління матеріальними та пов’язаними з ними потоками.
Досить широке коло проблем стосовно пошуку пріоритетних напрямків підвищення ефективності управління підприємством, в тому числі потоками їх матеріальних ресурсів, вже були розглянуті в роботах українських, російських та зарубіжних економістів. Але питання формування, аналізу та функціонування структур управління матеріальними та інформаційними потоками, обслуговуючими та виробничими підсистемами підприємства в умовах економічних реформ із точки зору логістичної концепції освітлені недостатньо. Узагальнення, здійснене на основі вивчення опублікованих робіт, показало, що ціла низка принципових аспектів щодо вказаних проблем не має послідовного рішення в умовах перебудови економіки.
На підприємствах до цих пір не здійснено перетворення систем управління матеріальними та інформаційними потоками, що викликає зайві навантаження на їх виробничо-фінансову систему, уповільнює вихід із кризи, погіршує соціальний стан суспільства, загрожує економічній безпеці України. Практична потреба у вирішенні цих проблем зумовлює актуальність теми даного дисертаційного дослідження.
Зв’язок роботи з науковими проблемами, планами, темами. Обраний напрямок дослідження пов’язаний з концепцією програми реструктуризації та розвитку суднобудівних підприємств м. Миколаєва, затвердженою Кабінетом Міністрів України в 2000 році, Програмою реструктуризації ВО "Зоря" та з науковою програмою Українського державного морського технічного університету "Науково-методологічні аспекти підтримки економічних реформ у промисловості".

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9 Реферат на тему: УПРАВЛІННЯ МАТЕРІАЛЬНИМИ ПОТОКАМИ ПРОМИСЛОВОГО ПІДПРИЄМСТВА НА ОСНОВІ ЛОГІСТИЧНОГО ПІДХОДУ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок