Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОБҐРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ МАШИН ДЛЯ ВІБРАЦIЙНОЇ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ З ДОПОМІЖНИМИ ПРИСТРОЯМИ

ОБҐРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ МАШИН ДЛЯ ВІБРАЦIЙНОЇ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ З ДОПОМІЖНИМИ ПРИСТРОЯМИ

Назва:
ОБҐРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ МАШИН ДЛЯ ВІБРАЦIЙНОЇ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ З ДОПОМІЖНИМИ ПРИСТРОЯМИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
231
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
Національний університет “Львівська політехніка”
Боровець Володимир Михайлович
УДК 621.9.048.6
 
ОБҐРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ МАШИН ДЛЯ ВІБРАЦIЙНОЇ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ З ДОПОМІЖНИМИ ПРИСТРОЯМИ
05.02.02 - машинознавство
Автореферат дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Львів – 2002
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана у Національному університеті "Львівська політехніка”
Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент
Гаврильченко Олександр Віталійович
Національний університет “Львівська політехніка” ,
завідувач кафедри “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості”.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор
Берник Павло Степанович,
Вінницький державний аграрний університет, завідувач кафедри “Автоматизація і комплексна механізація технологічних процесів”;
кандидат технічних наук
Денисов Павло Дмитрович,
Приватне підприємство “Привтех”, провідний конструктор (м. Львів).
Провідна установа: Одеський національний політехнічний університет, кафедра “Теоретична механіка і машинознавство” Міністерство освіти і науки України (м. Одеса).
Захист відбудеться “ 19 ” червня 2002 року о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 35.052.06 у Національному університеті “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Ст. Бандери, 12, ауд.226 гол. корп.
З дисертацією можна ознайомитися у науково-технічній бібліотеці Національного університету “Львівська політехніка” за адресою: 79013, м. Львів-13, вул. Професорська,1.
Автореферат розісланий “ 8 ”травня 2002 року.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Форнальчик Є.Ю.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Сучасне виробництво і вимоги, що ставляться до готової продукції, передбачають створення нових машин з високими техніко-економічними показниками. Завдяки високій продуктивності та можливості застосування на трудомістких операціях технологічної обробки деталей вібраційні машини набули широкого застосування у виробництві. Впровадження прогресивної технології розмірно-зміцнювальної обробки деталей складної форми з неоднорідними оброблюваними поверхнями вимагає застосування пристроїв для їх встановлення. Оскільки основним фактором вібраційної обробки є швидкість взаємодії оброблюваних деталей та робочого середовища актуальним є її збільшення за рахунок їх взаємного переміщення. Підвищення ефективності роботи існуючого обладнання для вібраційної обробки деталей і розроблення нових схем машин є важливим завданням для проектантів та виробників, оскільки мінімальне поліпшення технологічних показників може забезпечувати значний економічний ефект. При цьому, на підставі раціональних принципів моделювання робочого процесу особливе значення має визначення законів руху елементів вібромашини з урахуванням робочого середовища.
Дана дисертаційна робота спрямована на вирішення актуальної задачі машинобудування – підвищення ефективності роботи обладнання для вібраційної обробки деталей на основі розробки нових схем машин з урахуванням законів руху її елементів.
Зв'язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Проведені дослідження, пов'язані з науково-дослідною роботою кафедри “Автоматизація та комплексна механізація машинобудівної промисловості” Національного університету ”Львівська політехніка”, були спрямовані на розв'язання наукових завдань із впровадженням нової техніки в рамках цільової комплексної програми “Ресурсозберігаючі технології та засоби фінішної обробки виробів машинобудівної та електронної промисловості” (реєстраційний номер 0195U014369) і “Створення та дослідження вібраційних транспортно-орієнтуючих модулів для живлення автоматизованого технологічного обладнання при пакуванні, фасуванні та лічбі харчових продуктів і промислових виробів” (реєстраційний номер 0101U000878).

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ОБҐРУНТУВАННЯ СХЕМ І ПАРАМЕТРІВ МАШИН ДЛЯ ВІБРАЦIЙНОЇ ОБРОБКИ ДЕТАЛЕЙ З ДОПОМІЖНИМИ ПРИСТРОЯМИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок