Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ БАГАТОШАРОВИХ РУБЕРОЇДНИХ ПОКРІВЕЛЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ БАГАТОШАРОВИХ РУБЕРОЇДНИХ ПОКРІВЕЛЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

Назва:
ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ БАГАТОШАРОВИХ РУБЕРОЇДНИХ ПОКРІВЕЛЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
14,97 KB
Завантажень:
28
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ВІННИЦЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СОВАЧ Сергій Олександрович
УДК 692.432
ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ БАГАТОШАРОВИХ РУБЕРОЇДНИХ
ПОКРІВЕЛЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФРАЧЕРВОНОГО
ВИПРОМІНЮВАННЯ
Спеціальність 05.23.08 – Технологія та організація промислового та
цивільного будівництва
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Вінниця - 2003
Дисертацією є рукопис.
Робота викона в Київському національному університеті будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник – кандидат технічних наук, доцент Терновий Віталій
Іванович, Київський національний університет
будівництва і архітектури, доцент кафедри технології
будівельного виробництва
 
Офіційні опоненти:
доктор технічних наук, професор Лівінський Олександр Михайлович, Українська академія наук національного прогресу м.Київ, віце-президент;
кандидат технічних наук Савенко Володимир Іванович, Домобудівний комбінат №3 ВАТ “Київміськбуд”, начальник відділу контролю якості.
Провідна установа: Придніпровська академія будівництва і архітектури Міністерства освіти і науки України, м. Дніпропетровськ
Захист відбудеться “ 4 “листопада 2003 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 05.052.04 у Вінницькому національному технічному університеті за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Вінницького національного технічного університету за адресою: 21021, м. Вінниця, Хмельницьке шосе, 95, ГУК.
Автореферат розісланий “ 2 ” жовтня 2003 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради ________________ Попович М.М.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність роботи зумовлена потребою вдосконалення технології ремонту рубероїдних багатошарових покрівель в умовах значного їх зношення на покрівлях житлових, громадських і промислових будівель як України, так і більшості країн колишнього СРСР. Останнє спричиненно фінансовою неспроможністю балансоутримуючих організацій належним чином утримувати як будинки загалом так і їхні покрівлі, що потребують постійного догляду та належної експлуатації. За таких умов особливої актуальності набувають питання розробки й вдосконалення недорогих і високоефективних методів ремонту багатошарових рубероїдних покрівель.
В останні 10 років у будівельній практиці широко використовується ремонт рубероїдних покрівель за допомогою їх розігріву інфрачервоним випромінюванням та ущільнення циліндричним котком.
За оцінкою автора, технологія з використанням апарата інфрачервоного випромінювання (АІВ) ковпакового типу при певних умовах має найбільшу ефективність. Тим часом її технологічні та конструктивні параметри встановлено нині без належного обгрунтування, а відтак можливої високої ефективності ремонтних робіт не досягнуто. Дослідження залежностей технологічних і конструктивних параметрів технології від чинників, які на них впливають, уможливить визначення їхніх найкращих значеннь. Спеціально розроблена методика визначення оптимальної технології ремонту рубероїдних покрівель з використанням досліджуваних параметрів дасть змогу досягати найвищої ефективності ремонтних робіт.
Зв`язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Робота є ініціативним дослідженням в актуальному напрямку науково-дослідних робіт, який відповідає “Основним напрямам соціальної політики на 1997-2000 роки” згідно з Указом Президента України від 18.10.1997, № 1166; Наказу Держбуду “Про першочергові заходи щодо реалізації Послання Президента України Верховній Раді України “Україна: вступ до ХХІ століття. Стратегія економічного і соціального розвитку на 2000-2003 роки” від 1.03.2000 р., № 39.
Дослідження відповідають планам пріоритетних науково-технічних робіт у галузі будівництва, а також напрямкам наукових досліджень Київського національного університету будівництва і архітектури.
Мета і задачі дослідження. Метою дисертаційної роботи є вдосконалення технології ремонту рубероїдних багатошарових покрівель з використанням інфрачервоного випромінюванння.
Основні задачі досліджень:

аналіз існуючих методів ремонту рубероїдних багатошарових покрівель;

дослідження конструктивних і технологічних параметрів нагрівання рубероїдного покрівельного килима апаратом інфрачервоного випромінювання;

дослідження параметрів операції ущільнення розігрітого покрівельного килима котком та визначення тривалості ручних операцій технології;

розроблення методики визначення оптимальної технології ремонту
рубероїдних покрівель апаратом інфрачервоного випромінювання (АІВ);

упровадження результатів дослідження у будівельну практику та оцінка їх ефективності.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ТЕХНОЛОГІЯ РЕМОНТУ БАГАТОШАРОВИХ РУБЕРОЇДНИХ ПОКРІВЕЛЬ З ВИКОРИСТАННЯМ ІНФРАЧЕРВОНОГО ВИПРОМІНЮВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок