Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНіЗАЦІЙНО-ЕКОНОМіЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ іНВЕСТИЦІЯМИ В ЖИтЛОВОМУ БУДіВНИЦТВІ

ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНіЗАЦІЙНО-ЕКОНОМіЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ іНВЕСТИЦІЯМИ В ЖИтЛОВОМУ БУДіВНИЦТВІ

Назва:
ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНіЗАЦІЙНО-ЕКОНОМіЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ іНВЕСТИЦІЯМИ В ЖИтЛОВОМУ БУДіВНИЦТВІ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,26 KB
Завантажень:
410
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
ХАРКІВСЬКА НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ МІСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА
УДК 338.45: 69: 330.142.2
Сейдаметова Лейля Діляверівна
ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНіЗАЦІЙНО-ЕКОНОМіЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ іНВЕСТИЦІЯМИ В ЖИтЛОВОМУ БУДіВНИЦТВІ
Спеціальність 08.00.04 – економіка та управління підприємствами (економіка будівництва)
Автореферат
на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
Харків – 2008


Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Республіканському вищому навчальному закладі “Кримський інженерно-педагогічний університет” (м. Сімферополь), Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти і науки Автономної Республіки Крим
Науковий керівник: | доктор економічних наук, професор
Новіков Юрій Миколайович,
Республіканський вищий навчальний заклад “Кримський інженерно-педагогічний університет”, професор кафедри теоретичної та прикладної економіки (м. Сімферополь)
Офіційні опоненти: | доктор економічних наук, професор
Анін Віктор Іванович,
Київський національний університет будівництва і архітектури, завідувач кафедри менеджменту в будівництві, (м. Київ);
кандидат економічних наук, доцент
Мамонов Костянтин Анатолійович,
Харківська національна академія міського господарства, доцент кафедри “Облік і аудит” (м. Харків)
Захист відбудеться 28.02.2008 р. о 10 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д.64.089.01 Харківської національної академії міського господарства за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12, в конференц-залі № 1.
З дисертацією можна ознайомитися в бібліотеці Харківської національної академії міського господарства, за адресою: 61002, м. Харків, вул. Революції, 12.
Автореферат розісланий 26.01. 2008 р.
Вчений секретар Т.В. Момот


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Кінець XX століття характеризувався в Україні масовим переселенням кримських татар, які повернулися на свою історичну батьківщину. Повернулися сюди греки, німці, вірмени. Цей етап співпав з початком періоду реформ “шокової терапії”, що призвело до нестачі грошових коштів на репатріантів, безробіття і зростання цін на будівельні матеріали. Внаслідок дії вказаних негативних факторів значно зменшилися обсяги будівництва житла.
Становище переселенців ускладнювалося розривом міжнародних угод про допомогу репатріантам. Внаслідок розпаду СРСР були анульовані всі попередні договори про надання допомоги репатріантам. Всі витрати на облаштування і, головне, – на будівництво житла, лягли на бюджет України. Таким чином, на початок 90-х років вирішення проблеми ефективного управління інвестиціями для облаштування репатріантів стало важливим державним завданням. У 1992 р. Кабінет Міністрів України ухвалив рішення про фінансування Програми з розселення та облаштування депортованих народів у Автономній Республіці Крим. Відповідно до цієї програми фінансування здійснювалось як за рахунок бюджету України (70 млн. грн..), так і, бюджету АР Крим (3,5 млн. грн.). У результаті її здійснення було побудовано 800 тис. кв. м житла.
Разом з тим, внаслідок недостатнього економічного обґрунтування рішень щодо розподілу коштів по об’єктах будівництва відбулося зростання обсягів незавершеного житлового будівництва, фактично були заморожені об'єкти будівництва на 88,1 тис. кв. м., що у вартісному вираженні складає 100 млн. грн.
Обґрунтуванню теоретичних основ інвестиційної діяльності й розробці методів оцінки інвестиційних проектів присвячено чимало робіт. Зокрема моделі залучення інвестиційних ресурсів розглянуті в роботах О.В. Васюренка, С.О. Огненка, Л.Ю Юрченка, М.С Курка, Т.В. Момот та ін.; застосування математичних методів дослідження з метою оптимізації інвестицій розглянуті в роботах В.І. Аніна, А.В. Крулявського, І.Х. Османова, В.І. Торкатюка, Р.Б. Тяна; проблеми стратегічного управління і управління інвестиціями на регіональному рівні дослідженні – у працях П.Т. Бубенка, Г.В. Ковалевського, К.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ОПТИМІЗАЦІЯ ОРГАНіЗАЦІЙНО-ЕКОНОМіЧНОГО МЕХАНІЗМУ УПРАВЛІННЯ іНВЕСТИЦІЯМИ В ЖИтЛОВОМУ БУДіВНИЦТВІ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок