Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ РУХУ ОРНОГО АГРЕГАТУ ПРИ ЗМІНІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ РУХУ ОРНОГО АГРЕГАТУ ПРИ ЗМІНІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

Назва:
ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ РУХУ ОРНОГО АГРЕГАТУ ПРИ ЗМІНІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
16,04 KB
Завантажень:
217
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
ХАРКІВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ІМЕНІ ПЕТРА ВАСИЛЕНКА
Артьомов Микола Прокопович
УДК 629.1.075
ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ РУХУ ОРНОГО АГРЕГАТУ ПРИ ЗМІНІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ
05.05.11 – Машини і засоби механізації
сільськогосподарського виробництва
 
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Харків - 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка Міністерства аграрної політики України.
Науковий керівник: кандидат технічних наук, доцент Бойко Микола
Федорович, Національний аграрний університет, кафедра сільськогосподарських машин.
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор Подригало Михайло Абович, Харківський національний автомобільно-дорожній університет, завідувач кафедри технології машинобудування і ремонту машин;
кандидат технічних наук, доцент Кузенко Дмитро Васильович, Миколаївський державний аграрний університет, завідувач кафедри тракторів і сільськогосподарських машин.
Провідна установа: Кіровоградський національний технічний універ-ситет, Міністерство освіти і науки України, м. Кіровоград.
Захист відбудеться 22.06.2006 р. о _10_ годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 64.832.01 у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Харківського національ-ного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка за адресою: 61002, м. Харків, вул. Артема, 44.
Автореферат розісланий 17.05.2006р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Черенков О.Д.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Збільшення обсягу виробництва сільськогосподарської продукції пов?язано з підвищенням продуктивності механізованих робіт і зменшення енергетичних витрат при їх використанні. Для підвищення продуктивності грунтообробних сільськогосподарських машин у складі шарнірно-зчленованого трактора серії ХТЗ-170 з начіпним плугом в подальшому - орний агрегат (ОА), розглядається його стійкість і керованість, що за багатьма показниками залежать від зовнішніх збурюючих чинників, технічного стану органів керування..
У зв?язку з цим нагальною є проблема забезпечення стійкості руху агрегату, оскільки (особливо для машин, що довгий час знаходяться в експлуатації) стрімко зростає рівень випадкових збурюючих сил, які ведуть до значних поперечних відхилень траєкторії руху, збільшення фізичних навантажень на механізатора, погіршення агротехнічних та енергетичних показників.
Дослідження, що проведені, не дозволяють оцінити сили, які впливають на відхилення напрямку руху ОА в борозні. Питання стійкості руху та керованості шарнірно-зчленованих сільськогосподарських агрегатів у процесі зносу системи керування детально не розглядались.
Зв’язок роботи з науковими програмами, планами, темами. Дисертаційна робота є складовою частиною: Державної програми “Виробництво технологічних комплексів машин і обладнання для агропромислового комплексу на період 1998-2005рр.”; регіональної програми “Найважливіші проблеми АПК на період 1996-2005 рр.”; комплексної теми наукових досліджень у співробітництві з ВАТ “Харківський тракторний завод” “Розробка заходів, направлених на модернізацію та обгрунтування раціональних конструктивних параметрів сільськогосподарських тракторів” згідно договорів № 70/219 від 28.07.2003р. та № /276 від 2.09.2004р. Робота виконана в Харківському національному технічному університеті імені Петра Василенка і є складовою частиною науково-дослідної держбюджетної теми (ДР № .04U004492) "Створення гнучких технологічних процесів механізованих робіт виробництва продукції рослинництва", яка виконується згідно завдання Міністерства аграрної політики України.
Мета і завдання дослідження. Мета дослідження - підвищення стійкості руху ОА в умовах різних навантажень на колісних рушіях та зміні технічного стану системи керування.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: ПІДВИЩЕННЯ СТІЙКОСТІ РУХУ ОРНОГО АГРЕГАТУ ПРИ ЗМІНІ ТЕХНІЧНИХ ПАРАМЕТРІВ СИСТЕМИ КЕРУВАННЯ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок