Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ ВИТРАТ У ТУРИСТСЬКІЙ ГАЛУЗІ (на прикладі туристських підприємств Автономної Республіки Крим)

МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ ВИТРАТ У ТУРИСТСЬКІЙ ГАЛУЗІ (на прикладі туристських підприємств Автономної Республіки Крим)

Назва:
МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ ВИТРАТ У ТУРИСТСЬКІЙ ГАЛУЗІ (на прикладі туристських підприємств Автономної Республіки Крим)
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
17,86 KB
Завантажень:
139
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 
КИЇВСЬКИЙ НАЦІОНАЛЬНИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Сметанко Олександр Васильович
УДК 657.471:657.635
МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ ВИТРАТ У ТУРИСТСЬКІЙ ГАЛУЗІ
(на прикладі туристських підприємств Автономної Республіки Крим)
Спеціальність 08.06.04 – Бухгалтерський облік, аналіз та аудит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
КИЇВ - 2004


Дисертацією є рукопис
Роботу виконано на кафедрі аудиту Київського національного економічного університету Міністерства освіти і науки України, м. Київ.
Науковий керівник: кандидат економічних наук, доцент
Петрик Олена Анатоліївна,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри аудиту
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор,
Сопко Василь Васильович,
Київський національний економічний університет,
професор кафедри обліку підприємницької діяльності
кандидат економічних наук, професор,
Верига Юстина Андріївна,
Полтавський університет споживчої кооперації України, професор кафедри бухгалтерського обліку та аудиту
Провідна установа: Одеський державний економічний університет Міністерства
освіти і науки України, кафедра обліку та аудиту, м. Одеса
 
 
Захист відбудеться “27” вересня 2004 року о 1600 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.006.02 Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 203.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Київського національного економічного університету за адресою: 03680, м. Київ, проспект Перемоги, 54/1, ауд. 201.
Автореферат розісланий 20 серпня 2004 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради
кандидат економічних наук,
професор А.М. Поддєрьогін


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Туризм як вид економічної діяльності на сучасному етапі становлення набуває дедалі більшого значення для економіки України. Галузь туризму сприяє розвитку соціальної сфери, і зокрема таких секторів економіки, як транспорт, харчова промисловість, будівництво, сільське господарство, медицина, які впродовж активного туристського сезону надають додаткові послуги туристам.
Інтеграція України до Всесвітньої туристської організації потребує здійснення комплексу заходів, спрямованих на вдосконалення методики обліку витрат і калькулювання собівартості туристського продукту, поліпшення якості обслуговування туристів, приведення нормативно-законодавчої бази у відповідність до міжнародних вимог і стандартів. В сучасних ринкових умовах господарювання та жорсткої конкуренції на підприємствах туристської галузі АР Крим зростає роль обліку витрат і калькулювання собівартості туристського продукту. Визначення основних напрямів підвищення якості обслуговування туристів та зниження вартості туристського ваучеру неможливе без удосконалення систем обліку і контролю за витратами, які забезпечують менеджерів і керівників належною інформацією, необхідною для прийняття управлінських рішень.
З метою подальшого розвитку туризму в Україні прийнято постанову Кабінету Міністрів України “Про затвердження Державної програми розвитку туризму на 2002-2010 роки” від 29 квітня 2002 р. № 583, в якій особливу роль відведено провадженню ефективної інноваційної діяльності, а також підвищенню якості обслуговування та розширенню переліку туристських послуг. Потреба в подальшому економічному розвитку підприємств туристської галузі України та АР Крим зумовлена тим, що сьогодні вже недостатньо лише надавати певний перелік туристських послуг, потрібно виробляти турпродукт високої якості з конкурентоспроможною ціною.
Вивчення та аналіз наукової літератури і нормативно-законодавчої бази України дали змогу дійти висновку, що методичних рекомендацій і наукових досліджень з обліку витрат та калькулювання собівартості туристської продукції немає. Недостатній рівень розробки теоретичних і практичних питань обліку витрат на туристських підприємствах зумовив необхідність уточнення економічної сутності витрат, їх структури, ролі та впливу на формування й визначення собівартості туристського ваучеру з урахуванням вимог національних і міжнародних стандартів щодо обробки та надання облікової інформації.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12 Реферат на тему: МЕТОДИКА ТА ОРГАНІЗАЦІЯ ОБЛІКУ І АУДИТУ ВИТРАТ У ТУРИСТСЬКІЙ ГАЛУЗІ (на прикладі туристських підприємств Автономної Республіки Крим)

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок