Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИ, Моделі І стратегії в проектах ОРГАНІЗАЦІЇ РЕМОНТУ дорожньо-будівельної техніки

МЕТОДИ, Моделі І стратегії в проектах ОРГАНІЗАЦІЇ РЕМОНТУ дорожньо-будівельної техніки

Назва:
МЕТОДИ, Моделі І стратегії в проектах ОРГАНІЗАЦІЇ РЕМОНТУ дорожньо-будівельної техніки
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
13,97 KB
Завантажень:
163
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
НАЦІОНАЛЬНИЙ ТРАНСПОРТНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
Годованюк Петро Дмитрович
УДК 659.083
МЕТОДИ, Моделі І стратегії в проектах ОРГАНІЗАЦІЇ РЕМОНТУ дорожньо-будівельної техніки
Спеціальність 05.13.22 – управління проектами та програмами
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата технічних наук
Київ-2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національному транспортному університеті Міністерства освіти і науки України.
Науковий керівник - доктор технічних наук, професор
Левковець Петро Романович, Національний транспортний університет, завідувач кафедри “Транспортне право, системний аналіз та логістика”
Офіційні опоненти: доктор технічних наук, професор, Далека Василь Хомич, Харківська Національна академія міського господарства, завідувач кафедри “Електричний транспорт”
кандидат технічних наук, доцент, Левківський Олександр Петрович, Національний транспортний університет, доцент кафедри виробництва, ремонту та матеріалознавства
Провідна установа – Київський Національний університет будівництва і архітектури, кафедра проектного менеджменту, міністерства освіти і науки України.
Захист відбудеться “05”квітня 2006 р. о 14-00 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 26.059.01 Національного транспортного університету за адресою: 01010, м. Київ, вул. Суворова, 1.
З дисертацією можна ознайомитися у бібліотеці Національного транспортного університету за адресою: 01103, м. Київ, вул. Кіквідзе, 42.
Автореферат розісланий “03” березня 2006 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради Мельниченко О.І.
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Ефективність роботи дорожньо-будівельної техніки у значній мірі залежить від своєчасного вирішення значної кількості технічних, технологічних, організаційно-економічних і соціальних задач.
Проведеними дослідженнями встановлено, що значна частина дорожньо-будівельної техніки фізично і морально застаріла. В той же час відсутні необхідні інвестиційні ресурси для оновлення дорожньо-будівельної техніки.
Дослідження стану дорожньо-будівельної техніки свідчить, що значна її частина зношена понад 60% і вимагає заміни або капітального ремонту. Відсутність необхідних інвестиційних ресурсів вимагає вирішення задач вдосконалення процесів ремонту і технічного обслуговування ДБТ.
Обсяги дорожньо-будівельних робіт, згідно з планами розвитку дорожнього будівництва в Україні, повинні значно зрости. Таким чином, науково-прикладна задача вдосконалення організації ремонту і технічного обслуговування дорожньо-будівельної техніки та забезпечення ефективності і якості цієї виробничої діяльності є актуальною і вимагає своєчасного вирішення.
В будівництві наукові проблеми вдосконалення процесів управління у відповідних проектах і програмах знайшли своє віддзеркалення у наукових працях С.Д. Бушуєва, В.І. Польшакова, Л.А. Пономаренка, І.І. Бажина, А.А. Верби, Г.В. Жаворонкова, В.А. Рача і багатьох інших вчених.
В цих працях вирішуються методологічні аспекти організаційно-інформаційного забезпечення виробничо-господарської діяльності, надання необхідних консультацій з питань проектної діяльності за ринкових умов, організації навчання стосовно підвищення рівня знань, впровадження нової техніки, технології та організації виробництва, створення та реалізації оптимальної політики у дорожньому будівництві. Однак комплексному вирішенню завдань вдосконалення процесів цільового використання та ремонту ДБТ недостатньо приділяється увага. Це й дозволило автору прийняти участь в розвитку досліджень, направлених на забезпечення ефективності цільового використання та ремонту ДБТ за рахунок розробки і впровадження методів, моделей і стратегій управління у відповідних проектах і програмах.
Проведеними дослідженнями встановлено, що в системі цільового використання, ремонту і технічного обслуговування ДБТ недостатньо вирішуються оптимізаційні задачі через відсутність відповідних математичних моделей, алгоритмів і стратегій.
Метою даної роботи є забезпечення ефективності роботи ДБТ у реальному середовищі функціонування за рахунок розробки і практичної реалізації методів, моделей і алгоритмів вдосконалення процесів її ремонту та технічного обслуговування у відповідних проектах.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10 Реферат на тему: МЕТОДИ, Моделі І стратегії в проектах ОРГАНІЗАЦІЇ РЕМОНТУ дорожньо-будівельної техніки

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок