Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДИРИГЕНТСЬКО-ХОРОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДО РОБОТИ В ШКОЛАХ КИТАЮ ТА УКРАЇНИ

МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДИРИГЕНТСЬКО-ХОРОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДО РОБОТИ В ШКОЛАХ КИТАЮ ТА УКРАЇНИ

Назва:
МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДИРИГЕНТСЬКО-ХОРОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДО РОБОТИ В ШКОЛАХ КИТАЮ ТА УКРАЇНИ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
23,01 KB
Завантажень:
115
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 
НАЦІОНАЛЬНИЙ ПЕДАГОГІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ
імені М.П. ДРАГОМАНОВА
ЛІНЬ ХАЙ
УДК 373.5.016:78
МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДИРИГЕНТСЬКО-ХОРОВОЇ ПІДГОТОВКИ
СТУДЕНТІВ ДО РОБОТИ В ШКОЛАХ КИТАЮ ТА УКРАЇНИ
13.00.02 – Теорія та методика музичного навчання
Автореферат
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата педагогічних наук
КИЇВ - 2007
Дисертацією є рукопис
Роботу виконано у Національному педагогічному університеті імені М.Драгоманова, Міністерство освіти і науки України
Науковий керівник: кандидат педагогічних наук, професор,
заслужений діяч мистецтв України
Болгарський Анатолій Георгійович,
заступник проректора-директора
Інституту мистецтв
Національного педагогічного університету
імені М.П.Драгоманова
 
Офіційні опоненти: доктор історичних наук, професор
Кучменко Елеонора Миколаївна
Вільний міжнародний університет
розвитку людини “Україна”
завідувач кафедри гуманітарних дисциплін
кандидат педагогічних наук,
старший науковий співробітник
Хлєбнікова Людмила Олександрівна
Інститут проблем виховання АПН України
старший науковий співробітник
лабораторії естетичного виховання
 
Захист відбудеться “12“ грудня 2007 року о 14.30 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради К 26.053.08 у Національному педагогічному університеті імені М.П. Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, 01601, м. Київ, вул. Пирогова, 9.
Автореферат розісланий “10“ листопада 2007 р.
Вчений секретар
спеціалізованої вченої ради А.В. Козир
ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність та доцільність дослідження. Третє тисячоліття вступило в нову історичну епоху розвитку людства, коли не тільки в кожній достатньо розвиненій державі створюється освітньо-інформаційній простір, а міждержавні і міжконтинентальні простори, які синтезуються й “інтегруються в єдиний інформаційний простір, в якому уся відкрита інформація циркулює вільно”. Важливість цього єдиного “соціоінформаційного простору-часу, СІПЧ” полягає в тому, що завдяки сучасній політиці відкритості відбувається обмін інформацією необхідною для кожної країни, кожного соціуму і яка стає основним соціально-економічним ресурсом або фактором розвитку” певного суспільства (В.Бех, В.Костюк).
Відродження і оновлення культурного і освітнього потенціалу кожної нації – це основа суспільно-історичного розвитку держав і всього людства, динамічний рух до прогресу цивілізації, світових загальнолюдських інтересів і цінностей. “Цивілізація” – це багатозначне поняття (від лат. сivilis – громадський, державний, гідний, вихований), яке визначає сучасний рівень розвитку усіх сфер життєдіяльності певного суспільства – політики, науки, освіти, мистецтва, моралі тощо (В.Андрущенко). Центральною фігурою в цьому процесі виступає духовно-розвинена, соціально активна особистість, висококваліфікований фахівець, який готовий до творчої співпраці, опанування новітніми освітніми технологіями у поєднанні з національними традиціями та впровадженням їх у різногалузеву педагогічну практику.
Особливої актуалізації набуває проблема діалогу культур, обміну досвідом виховання і освіти підростаючого покоління, підготовки високопрофесійного викладацького складу, відповідно до соціокультурних вимог світової цивілізації. Сучасна глобалізація освітнього простору передбачає історичне переосмислення освітніх концепцій світової педагогічної практики, пошуку оптимальних шляхів інтенсифікації навчально-виховного процесу відповідно до етнопедагогічних традицій кожної держави і суспільства.
Сучасна історична практика збагатилась вже майже десятирічним досвідом (починаючи з травня 1998 року) об’єднання переважної більшості європейських країн у Болонський освітній регіон вищої освіти. Міністри освіти цих країн підписали “Спільну декларацію про гармонізацію архітектури європейської системи вищої освіти”, в якій ключовими позиціями є створення єдиної схеми одержання вищої освіти; взаємозбагачення європейським освітнім досвітом, визнання іноземних документів про освіту тощо.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15 Реферат на тему: МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ДИРИГЕНТСЬКО-ХОРОВОЇ ПІДГОТОВКИ СТУДЕНТІВ ДО РОБОТИ В ШКОЛАХ КИТАЮ ТА УКРАЇНИ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок