Головна Головна -> Реферати українською -> Дисертації та автореферати -> ФОРМУВАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПРИКЛАДІ БЮДЖЕТУ АР КРИМ

ФОРМУВАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПРИКЛАДІ БЮДЖЕТУ АР КРИМ

Назва:
ФОРМУВАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПРИКЛАДІ БЮДЖЕТУ АР КРИМ
Тип:
Реферат
Мова:
Українська
Розмiр:
18,40 KB
Завантажень:
256
Оцінка:
 
поточна оцінка 5.0


Скачати цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ
ДЕРЖАВНОЇ ПОДАТКОВОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ
БЄЛЯЄВ ВОЛОДИМИР ВОЛОДИМИРОВИЧ
УДК 336.143
ФОРМУВАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПРИКЛАДІ БЮДЖЕТУ АР КРИМ
08.04.01 – фінанси, грошовий обіг і кредит
АВТОРЕФЕРАТ
дисертації на здобуття наукового ступеня
кандидата економічних наук
ІРПІНЬ – 2006
Дисертацією є рукопис.
Робота виконана в Національній академії державної податкової служби України.
Науковий керівник кандидат економічних наук, доцент
Ляшенко Юрій Іванович,
Національна академія ДПС України,
професор кафедри фінансів та страхової справи.
Офіційні опоненти: доктор економічних наук, професор
Ткачук Ірина Григорівна,
Прикарпатський національний університет
ім. В. Стефаника, завідувач кафедри фінансів;
кандидат економічних наук,
заслужений економіст України
Онищенко Віктор Анатолійович,
Науково-дослідний економічний інститут
Міністерства економіки України, директор.
Провідна установа Науково-дослідний фінансовий інститут при Міністерстві фінансів України, відділ місцевих фінансів (м. Київ).
Захист відбудеться „30” січня 2007 р. о 14 годині на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 27.855.01 Національної академії державної податкової служби України за адресою: 082001, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
З дисертацією можна ознайомитись у бібліотеці Національного університету державної податкової служби України за адресою: 082001, Київська обл., м. Ірпінь, вул. Карла Маркса, 31.
Автореферат розісланий „29” грудня 2006 р.
Вчений секретар спеціалізованої
вченої ради,
доктор економічних наук, професор С.В. Онишко


 


ЗАГАЛЬНА ХАРАКТЕРИСТИКА РОБОТИ
Актуальність теми. Серед вагомих причин, що негативно впливають на соціально-економічний розвиток України та її регіонів, є неефективна регіональна політика. До її основних завдань належить створення раціональної системи фінансових відносин між органами державної та місцевої влади. Недостатня ефективність її функціонування гальмує суспільний розвиток, сприяє загостренню суперечностей у бюджетно-податковій сфері, що викликані значними територіальними відмінностями в рівнях фінансового забезпечення територіально-адміністративних одиниць. Особливе значення має достатнє забезпечення фінансовими ресурсами регіонів, стратегічно важливих для держави, до яких, зокрема, належить АР Крим. Існування на території АР Крим рекреаційної зони міжнародного рівня сприяє досягненню стабільного зростання економіки за рахунок нарощування експортного потенціалу високорентабельного та перспективного туристичного бізнесу.
Останнім часом планові показники бюджету АР Крим за доходами практично не виконувалися, що призвело до недофінансування ряду витратних статей. Тому аналіз джерел фінансування бюджету АР Крим та ступеня ризику щодо виконання його планових показників дозволить розробити нові підходи до формування місцевих бюджетів і зміцнення їхньої фінансової стійкості.
Проблемі формування доходів місцевих бюджетів присвячені роботи українських учених-економістів О. Василика, О. Данілова, В. Кравченка, І. Луніної, Ю. Ляшенка, П. Мельника, О. Сунцової, Л. Тарангул, В. Федосова, а також зарубіжних вчених Н. Брюса, П. Майсгрейва, П. Самуельсона. Методи аналізу і моделювання податкових надходжень місцевих бюджетів розглядалися також у роботах Д.Ж. Майлза, Р. Піндайка, Д. Стігліца.
Проте представлені у цих роботах рекомендації є не досить конкретизованими в частині зміцнення фінансової бази місцевих бюджетів органів самоврядування з властивими їй проблемами: неплатежі, кредиторська і дебіторська заборгованості і, як наслідок цього, – нестабільність надходжень до бюджетів усіх рівнів. Крім того, мало уваги надається основному, бюджетоутворюючому для місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб, наслідки реформування якого ще не повністю проаналізовані.
Недостатнє вивчення теоретичних і методичних питань формування доходів місцевих бюджетів АР Крим у сучасних умовах, а також науково-теоретична значущість вказаних проблем, зумовили актуальність і вибір теми дисертаційного дослідження і визначили його основні завдання.

Завантажити цю роботу безкоштовно
Пролистати роботу: 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11 Реферат на тему: ФОРМУВАННЯ ДОХОДНОЇ ЧАСТИНИ МІСЦЕВИХ БЮДЖЕТІВ НА ПРИКЛАДІ БЮДЖЕТУ АР КРИМ

BR.com.ua © 1999-2017 | Реклама на сайті | Умови використання | Зворотній зв'язок